metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Witek ~Witek (Gość)20.04.2018 14:07

Piotrków na chwilę obecną nie ma dobrego kandydata na Prezydenta i gospodarza dlatego miasto tak wygląda

92


gość ~gość (Gość)20.04.2018 14:19

Tomaszów jest jaki jest ale tam pieniądze na inwestycje są dobrze spożytkowane, nie to co u nas...pieniądze wyrzucane w błoto

152


adagor ~adagor (Gość)20.04.2018 14:36

Dawaj Pan do Piotrkowa,ten co tu się rozkokosił,niszczy to miasto i zadłuża na potęgę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

93


ocet krawczyński ~ocet krawczyński (Gość)20.04.2018 14:37

Dość władzy nauczyciela!

124


cynik ~cynik (Gość)20.04.2018 13:49

Zwaracam uwagę szanownej opozycji i ewentualnym kandydatom ,że mamy prawie koniec kwietnia. Jak zamierzacie wypromować swojego kandydata jak nawet nie wiecie kogo? Wyciągnięcie królika z cylindra na parę dni przed wyborami? Dla dobra nie popierających dzisiejszych włodarzy zróbcie jakiś ruch do k..wy n....

93


gość ~gość (Gość)20.04.2018 12:16

Chojniak wygra w pierwszej turze. Nie ma konkurencji. Taki fakt.

1221


Sakre-ble ~Sakre-ble (Gość)20.04.2018 16:35

Z-ca kierownika oczyszczalni trzyma, trzyma kciuki!!!
za obecną władzę.

36


mieszkaniec miasta ~mieszkaniec miasta (Gość)20.04.2018 12:12

a,my obecnemu panu prezydentowi Piotrkowa już dziękujemy czas na kogoś nowego z pomysłami mam nadzieje ,że wystartuje pan Lorek prawnik i ruszy w końcu to miasto do przodu bo mam takie wrażenie ,że jeden krok do przodu ,a trzy w tył ,ale to nie tylko moja ocena pozdrawiam

1410


ja piotrków ~ja piotrków (Gość)20.04.2018 14:18

pan prezydent zabrał nam dodatek rehabilitacyjny z pfron ,a pis dziś rozdaje na niepełnosprawnych już koniec pana rządów w tym mieście mamy dosyć ludzi nic nie robiących prócz własnej kariery i swoich znajomych

134


olibz ~olibz (Gość)20.04.2018 18:24

Ma poparcie Dudy i korzysta -zakup paru nowych autobusów i budowa hali za cudze nic nie załatwi. Tomaszów jest miastem zanieczyszczonym i takim długo pozostanie.Mocny za to w gębie i PR jest ten człowiek a jego żona pracuje w prokuraturze na wysokim stanowisku mianowana przez min.Ziobrę.

66


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat