metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
goście ~goście (Gość)14.07.2018 19:37

400 polubień w tym wątku! Idziemy pić, śpiewać i tańczyć! :)

405


KW ~KW (Gość)17.07.2018 06:04

Witam. Postawieniem swojego plusa rozpoczynam 5-tą setkę polubień wątku. Pozdrawiam i miłego dnia życzę.

354


Jeszcze tu kiedyś powrócę ~Jeszcze tu kiedyś powrócę (Gość)17.07.2018 16:57

Akurat Chojniak będzie miał okazję przekazać kasę na nowy dworzec autobusowy :)))

743


radny ~radny (Gość)17.07.2018 16:40

+403, a zaledwie -8, taki rozkład głosów mówi sam za siebie, ha ha ha!

4310


Jeszcze tu kiedyś powrócę ~Jeszcze tu kiedyś powrócę (Gość)06.02.2018 12:07

Ciekawe są artykuły Pana Baryły!!! Kto nie chce niech nie czyta!!!

1487


od rana mam dobry humor ~od rana mam dobry humor (Gość)20.07.2018 23:50

Wrzućcie na luz. Przecież wasz "bohater" stworzył tylko taki trybunalski ASZdziennik - serwis internetowy o charakterze rozrywkowo-satyrycznym, publikujący teksty w formie zmyślonych newsów i całą masę odjechanych zupełnie tekstów. Z tego jest tylko beka i nic więcej.

509


gość ~gość (Gość)27.07.2018 06:35

A ja polubiłem pana Baryle i co mi zrobicie?

847


osoba duchowna ~osoba duchowna (Gość)29.07.2018 22:20

Czy nie urąga Państwa godności komentowanie zachowań tego osobnika? Czy on jest warty jakiekolwiek w ogóle wzmianki?

549


polifenol ~polifenol (Gość)31.07.2018 11:41

Znam nawet taki wyrok w którym uniewinniono kogoś za to że sędziego nazwał przestępcą mimo iż nie miał na to dowodów. Gorzej jak obraża ktoś instytucję - sąd: http://pamietnikwindykatora.pl/2016/11/12/ostrzezenie-ponizaj-sedziego-z-imienia-i-nazwiska-a-nie-sad/ Podobnie jest / powinno być jak chodzi o samorządowców.

172


czytelnicy intrygujących lektur ~czytelnicy intrygujących lektur (Gość)26.07.2018 18:36

Redaktoże!
Zapowiadałeś pan spotkanie publiczne z Ewą Żarską - autorką książki "Łowca. Sprawa Trynkiewicza" w sali konferencyjnej Hotelu "Staromiejski", Rynek Trybunalski 1, którego to spotkania organizatorem jest wydawnictwo "Znak" i "Gazeta Trybunalska (skan zrobiony). A tymczasem to nieprawda, ponieważ:
- spotkanie autorskie odbędzie się w Księgarni "Pegaz", Rynek Trybunalski 2,
- nic takiego, jak "Gazeta Trybunalska" nie jest organizatorem tego wydarzenia - twierdzą w "Znaku",
a na dodatek, będzie je prowadził redaktor Jacek Stępnicki, choć (podobno) opowiadałeś pan, że pan je będziesz prowadzić.
Informację tą (skan zrobiony) nagle usunąłeś pan (bez słowa wyjaśnienia) z łamów jakże poczytnego, niezależnego, obiektywnego i opiniotwórczego medium, jakim jest "Gazeta Trybunalska".
Kto tu z kogo robi wariata?

6015


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat