metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Dżorbi ~Dżorbi (Gość)01.03.2018 11:01

A czy ktoś wie, czy zapłacił już Obszarnemu i Tyczyńskiej z Dziennika Łódzkiego? Za wielokrotne pomówienie dziennikarzy "7 Dni", którego dopuścił się z powziętym z góry zamiarem, ma zapłacić 4,5 tys. zł grzywny, dwa razy po 5 tys. zł nawiązki, oddać koszty adwokata (2.040 zł), uiścić opłatę sądową (450 zł) i opublikować na swój koszt cały wyrok na jednej z trzech pierwszych stron "Dziennika Łódzkiego". Sumując, to wychodzi 16.990 złotych, ale bez kosztów opublikowania wyroku, a to przecież też będzie okrągła sumka. Czyli łącznie około 20 patyków.

786


. ~. (Gość)27.02.2018 17:00

Ktoś wie jak skończyło się żebranie o pieniądze przez szanownego redaktora? Niestety moje 6 komentarzy na ten temat nie doczekało się publikacji, nie mówiąc o odpowiedzi, na stronie tej "poważnej" gazety. Może ktoś tutaj jest dobrze poinformowany i ma jakieś informacje na ten temat?

8710


Camaro 5 ~Camaro 5 (Gość)20.03.2018 20:17

Ten gościu jest dziennikarzem??? Łomatkoboskoicórko.......

616


ex piotrkowiak ~ex piotrkowiak (Gość)21.03.2018 01:39

Wyjechałem z Piotrkowa na zawsze kilka lat temu i jak do tej pory, to nie żałuję. Wczoraj trafiłem po raz pierwszy na Gazetę Trybunalską i zamieściłem komentarz. Kombatantem nie jestem, działaczem też nie byłem. Robiłem i robię swoje. Poglądy mam takie jakie mam.
Zaglądam czasem wirtualnie do rodzinnego miasta i tak trafiłem na Gazetę.
Mam wrażenie , że nic się nie zmienia. Gazeta skupia się głównie na tropieniu esbeków i komuchów, oraz wszystkiego co może mieć z tym związek. Czasem wystarczy jakiś podtekst.
Walką z prezydentem (wg. mnie kiepskim - w stylu Gierka) i radą miasta (marną i taką samą od lat). Gazeta tkwi w przeszłości i w zasadzie to podsyca konflikty i animozje. Nie próbuje budować społeczności przyszłego nowoczesnego miasta, które zna i rozumie przeszłość, ale idzie naprzód.
Opuszczając Piotrków zyskałem nową perspektywę. Nie jest dobrze.
Wiele z tych osób, będących bohaterami tekstów Gazety, znałem i zgodnie z prawami natury już długo tu nie pobędziemy. O czym wtedy będzie pisała Gazeta?

751


bez komentarza ~bez komentarza (Gość)22.03.2018 00:58

222 plusy, 2 minusy.

657


Brak slow ~Brak slow (Gość)22.03.2018 05:54

Chojniakowy lepiej niech parkingi buduje a nie się na sądzi taki to gospodarz miasta

1070


Lancet ~Lancet (Gość)23.03.2018 23:30

W jednym z prestiżowych amerykańskich czasopism medycznych o międzynarodowym zasięgu, ukazał się nader ciekawy artykuł cenionych ekspertów klinicznych z zakresu psychiatrii i seksuologii, w którym dowodzili oni m.in. tego, że osobnicy - zwłaszcza po 50. roku życia i przede wszystkim mężczyźni, a zwłaszcza ci odrzuceni przez otoczenie (rodzinę, środowisko zawodowe i towarzyskie), którzy znaleźli sobie maniakalne upodobanie w malowaniu czerwoną farbą ust osób przedstawianych na fotografiach, zdecydowanie wykazują dewiacyjne i lubieżne cechy homoseksualne.
Niestety, w konkluzji artykułu lekarze nie pozostawiają cienia nadziei: choroba ta jest nieuleczalna, przynajmniej w świetle obecnych możliwości medycyny. Pewnym pocieszeniem może jednak być fakt, iż nie jest ona zaraźliwa.

707


Dziunia ~Dziunia (Gość)01.04.2018 16:49

Mówią dziś na mieście że gazetę redaktora wykupił New York Times, ale nie wykluczone, że to mogą być tylko jaja wielkanocne albo inny pryma aprylys.

605


Urząd Statystyczny ~Urząd Statystyczny (Gość)02.04.2018 00:03

242 plusy. 2 minusy. Przyrost o 20 plusów od poprzedniego notowania. Przyrost minusów: zero.

595


Koszłkowski ~Koszłkowski (Gość)30.03.2018 12:20

A Pan Mariusz uśmiecha się dalej i nikt mu nic nie zrobi.

1275


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat