metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
rt ~rt (Gość)12.01.2017 02:45

Droga redakcjo! Dziennik Łódzki i portal nasze miasto.pl zawstydzająco was wyprzedził w informacji, że chodzi o radnego...

103


gość ~gość (Gość)12.01.2017 13:29

W tej sytuacji (wypadku komunikacyjnego) to według prawa nieistotne, w jakim stanie trzeźwości była osoba przechodząca przez oznakowane przejście dla pieszych (poszkodowana w wypadku), ponieważ niezależnie od tego, czy byłaby to osoba trzeźwa (mająca w wydychanym powietrzu 0,00 promila alkoholu), czy też osoba będąca po spożyciu bądź nawet pod wpływem alkoholu – przejście jest DLA PIESZYCH i nigdzie nie jest zaznaczone, że dla TRZEŹWYCH PIESZYCH.
A ponadto, ktokolwiek by to nie był, wyborca Prawa i Sprawiedliwości, Platformy Obywatelskiej, czy tak, jak w tej sytuacji – człowiek lewicy – to jest człowiek i mogło się to zdarzyć każdemu z Nas, dlatego mam taką gorącą prośbę – nie wylewajcie kubła pomyj i obwiniajcie za wypadek Szymona, tylko dlatego, że reprezentuje SLD. Każdy z Nas ma prawo mieć inne poglądy na świat, rzeczywistość, jak również te polityczne.
Wszyscy (bez względu na różnice w poglądach - głównie politycznych) powinniśmy teraz mocno trzymać kciuki za szybki i trwały powrót do zdrowia Szymona!

51


Xyzc ~Xyzc (Gość)12.01.2017 13:57

Ludzie opanujcie sie... Czlowiek walczy o zycie a Wy sie dochodzicie o poglady polityczne? Kazdy ma inne, to ze roznia sie od Waszych nie znaczy ze trzeba obrazac i oczerniac drugiego czlowieka. Jadac ta ulica trzeba zachowac szczegolna ostroznosc, zwlaszcza podczas trudnych warunkow na drodze. Pieszy przechodzil w miejscu do tego wyznaczonym, gdyby kierowca jechal wolniej dalby rade zatrzymac pojazd. Przestancie wylewac swoje zale w internecie i zachowajcie sie odpowiednio. Temat polityki poruszcie z rodzina, znajomymi a nie tutaj. Dla Pana Miazka duzo zdrowia, trzymamy kciuki. - uczennica ZSP2

61


PO ~PO (Gość)12.01.2017 08:29

zyje?

51


AS ~AS (Gość)11.01.2017 21:35

Pomódlmy się, żeby ten młody człowiek (znana w mieście osoba) został uratowany przez lekarzy i Boga...

315


BAJJ ~BAJJ (Gość)12.01.2017 16:43

Pracowałam z Szymonem w Radzie Osiedla przez kilka lat. Wspaniały człowiek i kiedy dowiedziałam się o wypadku byłam w szoku. Jak w sekundzie może zmienić się nasze życie.
Szymon zawsze potrafiłeś walczyć i służyć ludziom teraz musisz dla siebie i twoich bliskich.
Jesteśmy z Tobą. B.H.

40


kierowca2 ~kierowca2 (Gość)12.01.2017 17:37

Teraz wszyscy musimy uważać, gdy jest szklanka bywa, że kierowca nie może się zatrzymać. Dwa lub trzy lata temu na Słowackiego pomimo hamowania przed przejściem samochód dalej mi jechał. Bogu dzięki przechodzień był młody i uciekł.

50


sponsor wycieczek ~sponsor wycieczek (Gość)12.01.2017 18:32

Pieszy wchodząc pod maske przy takich warunkach jakie mamy myśli,że auto stanie w miejscu!!!!!!!! niestety,u nas to codzienność.

11


vfd ~vfd (Gość)11.01.2017 16:09

Do czego potrzebna jest weryfikacja trzeźwości pieszego? Czy nie mógł on korzystać z przejścia dla pieszych pod wpływem alkoholu?

454


SKORUMPOWANY ~SKORUMPOWANY (Gość)12.01.2017 20:42

Panie radny z samochodem nie wygrasz,trzeba uważać.

03


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat