metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ja ~ja (Gość)20.05.2017 16:01

A to aż trzeba stawiać nowy budynek???? Przecież gmina ma nadal budynki gdzie kiedyś był posterunek Mozna od razu im udostepnić i problem rozwiązany I BEZ KOSZTÓW

10


odpowiadam ~odpowiadam (Gość)21.05.2017 06:27

Jeżeli dany wójt reprezentuje gminę to nawet w niedziele powinien być trzeźwy bo wykonuje w tym czasie pracę. Ale kto to sprawdzi jak to są układy to inna sprawa.

21


sprawdzić trzeźwość włodarzy ~sprawdzić trzeźwość włodarzy (Gość)20.05.2017 20:20

Mam pytanie. Dlaczego każdego obywatela można skontrolować czy jest pod wpływem alkoholu tym bardziej w trakcie pracy a na przykład włodarzy gmin nie? Czy wójt w trakcie pracy może być pod wpływem alkoholu albo jego zastępca. Pytam sie bo trzeźwość włodarzy różnych gmin ma wiele do życzenia. Ja na przykład jestem badany na trzeźwość gdy wchodzę do pracy a wójtowie to nie? Proszę o odpowiedź

40


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat