metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
alojzy ~alojzy (Gość)18.02.2018 13:27

I żadne płacze i żadne krzyki nie przekonają nas, że białe jest białe a czarne jest czarne.

40


Edek ~Edek (Gość)17.02.2018 18:48

Prawa kobiet - pranie sprzątanie i gotowanie . Ja mojej żonie tego nie zabraniam. A tak poważnie to kobiety też powinny pracować tyle samo co mężczyżni.

176


gość ~gość (Gość)18.02.2018 17:29

Ja osobiscie głosowałem na pis ale niektóre rzeczy mi się nie podobają np Smoleńsk miesiecznice ale nowoczesna i po to już przeszkadzają donoszą do europy na własny kraj ktoś taki nie jest odpowiednia partia do rzadzenia a dodatkwo chodzą na przedstawienie gdzie Jan Paweł 2 uprawia sex z zakonnica a szczegolnie byla tam Wielgusowa nie sa mile widziani w naszym regionie.

87


Pierre Dolevas ~Pierre Dolevas (Gość)18.02.2018 21:25

Nowoczesna to dno i dwa metry mułu. A kropkę przed nazwą to zgubili, czy ktoś im ukradł?

104


michal ~michal (Gość)17.02.2018 20:03

w Bibli jest ze to kobieta ma sie podporządkować facetowi a facet Bogu, a nie ze kobita robi co chce, zalacza jej sie hipergamia i facet staje sie koniem do roboty by ona miala wygodne i zycie na poziomie. won!!!!

1718


zdziwiony ~zdziwiony (Gość)18.02.2018 20:18

Widziałem kiedyś przypadkiem panią Wielgus w Toruniu. Zrobiła na mnie wrażenie osoby nieszczęśliwej , która za chwilę poprosi mnie o dwa złote. Jakież był moje zdumienie gdy odkryłem ,że to pani poseł. No cóż demokracja ma swoje prawa.

54


jandzan ~jandzan (Gość)18.02.2018 18:22

Jak ta kobieta nie wstydzi się pokazywać publicznie. Jak to się dzieje, że ludzie przychodzą robić jej publikę. I nie chodzi mi o Jej poglądy! Jej wypowiedzi świadczą o ograniczonej wyobraźni i inteligencji, nie mówiąc o znikomej wiedzy powszechnej czy historycznej. Nowoczesna stawia na agresję i cwaniactwo, oraz na chorą ambicję ludzi którzy dla kariery zrobią wszystko. Dosłownie wszystko, bez skrupułów. Kto tego nie widzi, ten jest politycznym analfabetą. Inaczej rzecz ujmując Nowoczesna to nowotwór demokracji. Taki tworek, który by istnieć musi głośno krzyczeć, byle co byle głośno. Ale z drugiej strony istnienie tego dziadostwa dowodzi, że demokracja w Polsce ma się całkiem dobrze.

197


Agata85 ~Agata85 (Gość)18.02.2018 08:33

Wiecie co mnie najbardziej boli, jako kobietę... Że w dzisiejszych czasach takich wybitnie "oświeconych" pustych bab, bo inaczej ich nie można nazwa, jest coraz więcej. Klasyczne pojęcie feminizmu zostało sprowadzone do rynsztoka. Kiedyś kobiety faktycznie o coś walczyły...Teraz wykrzykiwanie przez pseudocelebrytki idiotycznych haseł na ulicach jest po prostu żenujące. Zresztą nie tylko to- coraz częściej mam wrażenie, że z mężczyzn robi się nie wiadomo jakich ciemiężycieli kobiet, A prawda jest taka, ze w dzisiejszych czasach wiele kobiet to egoistki, prostaczki, lecące tylko i wyłącznie na kasę wymalowane niunie, które myślą, że są pępkiem świata... Nawet wśród moich znajomych jest takich osób coraz więcej. Jest to strasznie przykre, ale potem nie dziwmy się też facetom, że wiele takich kobiet traktują oni tylko pod kątem "w sam raz na raz". Inteligentny facet nigdy się z kimś takim nie zwiąże na stałe. Pozdrawiam

426


Piotr.Covianin Piotr.Covianinranga18.02.2018 14:45

Szkoda, że nie ma szerszego ujęcia publiki na załączonych zdjęciach.
Jaka była frekwencja na spotkaniu, ktoś wie ?

101


qwerty11 ~qwerty11 (Gość)19.02.2018 12:58

Czy te oczy mogą kłamać ?..... Ta Pani ośmiesza to o co walczymy.

73


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat