metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
zagora44 ~zagora44 (Gość)10.05.2016 14:00

O jakie skandaliczne zachowanie - larum :) , jak mawiał Waldorf "nieważne jak byleby mówili ", to co zrobił Rafał Wójcikowski w skrócie tak wygląda. Głos oburzenia Pani posłanki to dopiero chichot historii żałosny lekarz i poseł, proszę sprawdzić pracę tych dwoje posłów, a obraz szybko zmieni koloryt." Pisarz " artykułu ocieka złośliwością czyżby chodziło naciski pracodawcy ?

13


zagora64 ~zagora64 (Gość)10.05.2016 14:09

chyba już czas pokazać w Piotrkowie kto jest właścicielem mediów i dlaczego drobna sprawa urasta do rozmiaru zamachu stanu, myślę że Witold Gadowski ma rację trzeba nowego pokolenia dziennikarzy niesprzedajnych, rozdrobnienia właścicieli żeby w Polsce poczuć wolność.

42


proteus ~proteus (Gość)10.05.2016 14:35

tak dla równowagi dla niemieckich pismaków

21


zzz ~zzz (Gość)10.05.2016 13:08

No ma racje. Antypolscy zdrajcy na usługach niemiec i żydów powinni wisieć.

118


ormo ~ormo (Gość)10.05.2016 09:47

czerwone szeki rzuciy mu sie na musk

912


pusta pała ~pusta pała (Gość)10.05.2016 09:54

Jakie miasto takiego wybierają posła przecież to logiczne, jakby miało by być inaczej.

86


.##. ~.##. (Gość)10.05.2016 18:00

Już "kukizowcy" czyli kibole rzucili się w Legionowie na bezbronnych kibiców ręcznej Górnika Zabrze i nawet nie pytali się w szale uniesienia czy są za Lisem czy Olejnik, pierwszy sukces ~ormo ~zzz,~protus, ~zagora64. Gratulacje

51


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)10.05.2016 18:23

Cytuję:
niemniej jednak źle świadczy o nim pochwała agresji. Myślę, że wypowiedź była skandaliczna i niegodna – powiedziała Elżbieta Radziszewska


A według mnie źle o panu Wójcikowskim świadczy jedynie to, że wpis skasował, gdy zrobiło się poruszenie. Gdybym ja dokonał takiego wpisu, to bym go nie usuwał, a co najwyżej dopisał uzasadnienie dla zaprezentowanych już wcześniej publicznie poglądów. Jeśli swoje poglądy wyrażamy publicznie, to musimy potrafić je obronić. Wykasowanie wpisu jest aktem tchórzostwa, chowania głowy w piasek, aktem poddania wobec politpoprawności.
Panie Wójcikowski, na przyszłość albo pisz Pan publicznie ostrożniej, albo bierz Pan "na klatę" konsekwencje, albo nie pisz wcale. Trzeba być twardym, nie miękkim.

122


97- ~97- (Gość)10.05.2016 21:22

Nie tylko reprezentuje Tomaszów. Piotrkowianie również na niego głosowali. Nawiasem mówiąc szkoda, że strefił.

53


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat