metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
tewu ~tewu (Gość)28.01.2018 00:24

Miriam !!!!
Jestem zniesmaczony Twoim komentarzem! Twój purytanizm wynika prawdopodobnie z jakiegoś kompleksu. Uroda,biust, młodość ?... A może jedno, drugie, trzecie i ... dziesiąte.
Są to młodzi ale jednak dorośli ludzie. Imprezy te organizowane są poza placówkami oświatowymi,więc w czym problem ?
Zwyczaj bali studniówkowych czy maturalnych nie został przyniesiony na sowieckich bagnetach. Znany i powszechny był w międzywojniu a nawet wcześniej. Studniówek nie było w 1981 roku /stan wojenny/.
Może to tęsknota za tamtymi czasami ?

05


maciej1 ~maciej1 (Gość)29.01.2018 22:17

Poloneza czas zacząć ! Powiedziała rdza do rdzy !

00


okok ~okok (Gość)23.01.2018 19:39

Co egzamin szkolny, (nawet jeżeli jest to matura) ma wspólnego z dojrzałością ???
Bardziej dojrzałe, są te czerwone podwiązki na odsłoniętych udach.

93


Kier9 Kier9ranga05.02.2018 16:04

A ja mam do Was pytanie odnośnie studniówki, ponieważ zbliża się wielkimi krokami, jeszcze raptem dwa tygodnie. Sukienkę mam już przygotowaną. Moje pytanie zaś tyczy się malowania brwi, ponieważ znalazłam w necie artykuł - http://www.ezebra.pl/Jak-prawidlowo-malowac-rzesy-malowanie-rzes-okiem-wizazystki-blog-pol-1500893684.html z którego wynika, że pierwszym krokiem powinno być odtłuszczenie rzęs. W przeciwnym razie mogą być problemy z ich umalowaniem. Wy stosujecie podobny zabieg? Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi. Z góry serdeczne dzięki. Trzymcie się

00


gość ~gość (Gość)21.02.2018 14:53

Egzamin z dojrzałości człowiek zdaje jak ma conajmniej 50 lat, a takie nazywanie to jest kpina, powinno się mówić inaczej porostu matura. Pozdrawiam maturzystów ;-)

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat