metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Gdzie te czasy ~Gdzie te czasy (Gość)22.01.2018 07:52

Co to się teraz porobiło... Dawniej studniówka miała swój urok - szykowanie klas, sali gimnastycznej na bal, a teraz zamówią salę jak na Sylwestra, założą podwiązki jak panny młode i ech...

494


uhuhuhuhu ~uhuhuhuhu (Gość)22.01.2018 10:28

jak oni wyglądają... stroje co najmniej dziwne, chyba bardziej liczy się makijaż, niż to - że za parę chwil będą maturzystami, powaznymi...

195


Witek ~Witek (Gość)22.01.2018 08:01

Z mojej klasy maturalnej 10 osób razem ze mną nie brało udziału w takiej imprezce tak jak i moje dzieci to bez sensu i zbędny wydatek

1225


gość ~gość (Gość)21.01.2018 22:42

Większość piotrkowskich szkół średnich, ponownie wybrało restauracje Jan w Bełchatowie. Czy naprawdę ta restauracja jest taka piękna czy to tylko przyrost formy nad treścią?

162


MARIAK ~MARIAK (Gość)22.01.2018 16:26

a gdzie była studniówka w tym tygodniu?

20


Kier9 Kier9ranga23.01.2018 14:02

Moja córka w tym roku będzie pisać maturę i już za niecałe dwa tygodnie odbędzie się jej studniówka. Oczywiście, będę na polonezie i dla mnie to będzie przyjemny powrót do wspomnień, gdyż Marta uczy się w tej samej szkole co ja kiedyś. Pewnie spotkam znajomych rodziców, bo przecież Piotrków to nie jest nie wiadomo jak wielka metropolia.

51


MP ~MP (Gość)24.01.2018 15:10

Nie rozumiem jak na bal można wyjść w takim stroju, a o makijażu, który zamiast dodać urody szpeci. Dziewczyny tragedia w waszym wykonaniu. Żal będzie patrzeć na zdjęcia za 20 lat

165


Miriam ~Miriam (Gość)25.01.2018 12:16

Ja jestem zniesmaczona a głównie tym, że na coś takiego dopuszcza szkoła. Stroje dziewczyn często przesadzone. Biust na wierzchu a te podwiązki to już apogeum bo pytam do czego one mają służyć?! zastanówcie się ludzie. To wszystko może być tylko nie tu i nie teraz. Ps. Fotograf też super pokazuje pary w pocałunku, objęciach, przecież to ich prywatne momenty powinny być, pokazana też "mistrzyni drugiego planu" tak na niekorzyść to tylko na konkurs fotograficzny się nadaje.

156


wiki ~wiki (Gość)27.01.2018 19:07

znowu ten jan

20


brom ~brom (Gość)22.01.2018 11:52

znowu darmowa imprezka dla nauczycieli

918


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat