metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ares1 ~ares1 (Gość)22.05.2017 13:08

A co chętnych nie ma???

410


kome ~kome (Gość)22.05.2017 14:21

Brakuję biegaczy stąd ten artykuł. A szkół i uczniów nie można zaprzęgnąć. Nieudolny marketing show

310


stop malkontentom ~stop malkontentom (Gość)22.05.2017 15:06

Jesteście żałośni. Biedne, żałosne, sfrustrowane ofermy.

94


Hmmm ~Hmmm (Gość)22.05.2017 20:46

No ludziom to nie dogodzi... jak nie jest zamieszczona informacja o wydarzeniach w Piotrkowie, to wszyscy narzekają, że nie wiedzieli... jak pojawi się artykuł, to też źle... bo pewnie chętnych nie ma. Z tego co kojarzę, to na poprzedni maraton zjechali ludzie z całego województwa i było sporo uczestników... więc nie wiem po co te dziwne komentarze...

41


player ~player (Gość)22.05.2017 22:18

Nie narzekać tylko trampki zakładać.

20


nobody ~nobody (Gość)23.05.2017 10:12

Apeluje do organizatorów, żeby w tym roku zadbali o ODPOWIEDNIE poinformowanie mieszkańców, które ulice będą zamknięte. :) Kartki w formacie A5, to nie jest wystarczająca informacja :)
W tamtym roku mocno się rozczarowałam, nie mogąc wyjechać ze Starego Miasta.

00


kome ~kome (Gość)23.05.2017 10:30

W Bełchatowie jakoś potrafią zapełnić listy na 15-tke. I nagradzają też najlepszych mieszkańców miasta. A tu ani marketingu ani klimatu....

00


XXX ~XXX (Gość)23.05.2017 11:17

A ja APELUJĘ do organizatorów o lepszą organizację tzn aby biegacze mieli co pić a nie podbiegają na Pit stop a tam nie ma wody bo nie zdążyli wyjąć z samochodu , o zraszacze jeśli temperatura będzie zbyt wysoka i o szybszą reakcję oddziałów ratunkowych a dokładniej o bardziej wykwalifikowanych sanitariuszy w każdej karetce.

00


biegacz ~biegacz (Gość)23.05.2017 16:24

Został jeszcze miesiąc, a poza tym artykułem cisza. Na półmaraton zapisało się dopiero 470 osób. Nie jest to łatwy półmaraton ( to atrakcja dla biegaczy ). Trasa wymagająca, ale przede wszystkim w znakomitej scenerii. Kurcze to powinna być wizytówka miasta. Generalnie poza biegaczami to odbiór jest taki że miasto zblokowane nie można spokojnie przejechać itd. narzekania. O wile mniejsze miejscowości ( np. Uniejów ) potrafią przyciągnąć biegaczy,. Co na to władze miasta? Co na to media? Co na to organizacje wspierające rozwój miasta? Fundacje, ( dla Fundacji jest to okazja zebrania środków dla swoich podopiecznych ). Bierność to hasło dla władz tego Miasta. Pan prezydent zapewne kolejny raz weźmie udział ale w procesji 15 czerwca. Życzę życiówki w procesji.

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat