metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
wera ~wera (Gość)26.02.2017 07:33

I tak powiem,że są szczęściarzami, my mieszkańcy gminy Rozprza po tej zimie, w Milejowie, Milejowcu i Janówce dróg już nie mamy, rozpadły się, a władza twardo się trzyma...... niestety...

71


W-sulej ~W-sulej (Gość)22.02.2017 09:50

Poprzednia ekipa włodarzy jak i obecna, jak do tej pory nie porozumiała się z władzami Starostwa w sprawie odwodnienia. Przyczyną jest również brak rowów melioracyjnych między drogą gminną(Trakt Królewski) a drogą powiatową.

110


Sekretarz ~Sekretarz (Gość)23.02.2017 13:28

Nie ma mnie bo mnie nie chcą co jestes taki zdziwiony. Przecież najwazniejszej osobie w Gminie nie grozi nic jak nie powoła sekretarza, chyba mu nie jest potrzebny? Jeszcze by trzeba było się dzielić wiedzą i WŁADZĄ no nie?

110


bad g ~bad g (Gość)01.03.2017 10:33

Bugaj zarasta, rowy niedrożne, a więźniowie leżą sobie w ciepełku za nasze pieniądze...

80


gość ~gość (Gość)01.03.2017 19:20

gdzie radni?

20


mieszkaniec (somsiedniej wioski) ~mieszkaniec (somsiedniej wioski) (Gość)01.03.2017 19:51

ja widziałem kilka dni no może 1-2 po zdarzeniu i wiecie jaki wniosek a no wniosek taki że wioska na zdjęciach wygląda zupełnie inaczej po reakcji strażaków.

12


loko ~loko (Gość)26.02.2017 13:48

A czy strażacy z OSP nie potrafią okresowo wyczyścić tych przepustów ?? Czy to aż tak skomplikowana praca ??

58


prawie z za miedzy ~prawie z za miedzy (Gość)22.02.2017 08:27

No, ale istnieje coś takiego jeszcze jak instytucja radnego powiatowego, których wybiera społeczeństwo danej gminy. Macie takowych czy nie macie ?

54


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat