metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Ja sobie bym nie życzył ~Ja sobie bym nie życzył (Gość)21.02.2017 18:57

A ładnie tam komuś na pole wylewać?Rolnik później do lata nie wjedzie bo będzie mokro.

80


Adi ~Adi (Gość)21.02.2017 20:00

Wylewane pewnie za zgoda wlasciciela. Innej opcji nie ma.

30


andrewclx 1 ~andrewclx 1 (Gość)21.02.2017 23:20

urwałem w tym miejscu chłodnice

03


Gosc ~Gosc (Gość)21.02.2017 14:22

Jak zwykle bełkot starostwa problem jest znany.tylko czemu tyle lat to jest i n8c nie zrobili .wynieść wkoncu tego starostę cubale na taczkach do tej wody .może by coś zrozumiał. A i koszty akcji powinien ponieść cały klan z starostwa. Jak zpieprzyli projekt to niech go teraz na własny koszt poprawia.

204


gosc ~gosc (Gość)22.02.2017 15:00

Fajny Starek.Ma na przód napęd?To dwuseta czy 244?

10


Reso ~Reso (Gość)21.02.2017 15:07

Wykopać staw tylko i po problemie

82


Yeti ~Yeti (Gość)21.02.2017 23:29

W całej wsi woda zamiast rowem płynąć płynie droga. Za wysokie są nasypy ziemi rów - asfalt woda nie ma jak do rowu spytać z drogi. Zresztą tak jest nie tylko w Kłudzicach. I nie wiem kto ta drogę projektował. Rów jest po stronie północnej a kiedy nie było pięknego asfaltu i chodnika tylko piasek, szlaka i później wapien woda płynęła po stronie południowej. Woda opadów miała swoją drogę spływania w koryto rzeki a jak zrobili unijna drogę to wywrocili wszystko do góry nogami.

46


gosciu ~gosciu (Gość)22.02.2017 21:42

a czemu nie naglosnicie sprawy "drogi" rodem z X wieku z drugiej strony Kłudzic od wsi Kałek? Tam to jest dopiero ubaw bo zimie i ulewach! Dosłownie "wieś spiewa i tańczy" :D

61


gość ~gość (Gość)23.02.2017 12:42

jak dlugo burmistrz będzie tolerować takie rzeczy i gdzie jest sekretarz?

100


FRED ~FRED (Gość)22.02.2017 05:00

Boisko z pisaku jest a odwodnienia w całej gminie niedrożne w Sulejowie też. I to jest właśnie super, tak się dba o gminę buduję widzicie(choć na razie nie widzę Panie Burmistrzu) a jak w ziemi nie drożna deszczówka której nie widać no to przecież nie widać to po co robić. Burmistrz jeszcze na rynku nie był po zalaniach i raczej nie przyjdzie bo jak pada to musi być mokro, po za tym kto by chdził w deszcz i jak jest mokro.

132


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat