metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)14.01.2019 21:56

Cudem będzie to że ludzie się zjednoczom. Jest to w krwi. Doprowadzi to znowu do upadku państwa. Opamiętajcie się!

136


rip ~rip (Gość)14.01.2019 22:52

33


gość ~gość (Gość)14.01.2019 23:16

Jedno właściwe zdanie..Adamowicz nie rządził Gdańskiem, tylko zarządzał miastem razem z jego mieszkańcami.Stąd jego fenomen.

205


gość ~gość (Gość)15.01.2019 02:03

Naprawdę wszystkiemu winna jest atmosfera złości? A ja myślę, że winny jest psychol, który wpadł na scenę (wspaniale chronioną przez odpowiednie służby) i zamordował człowieka.
Wszystko trzeba podciągnąć pod politykę... Szok.

259


gość ~gość (Gość)14.01.2019 22:07

A kto zapali świeczkę chłopakowi, który zginął potrącony w Woli Krzysztoporskiej?
Pewnie nikt, w końcu to nie prezydent... Gdańska.

4117


TAK POPROSTU niech kazdy pczeczyta  ; ) ~TAK POPROSTU niech kazdy pczeczyta ; ) (Gość)15.01.2019 09:29

Gdyby to było takie pewne -
jest prawda jedna!...
bez żadnych odmian i wersji
niuansów
ani odcieni
gdyby to było takie pewne -
nie czynić złego...
iść naprzód drogą wprost przed siebie
bez wiraży
uskoków
serpentyn
gdyby to było takie łatwe -
przebaczyć...
było i nie ma!
uraza tkwiła ością w gardle
i lekko ją przełknęłam
gdyby to było takie łatwe
na ile jest zagadką
i oczywiste
jasne jak kryształ...
...a to jest ciągle tylko
wyższa matematyka
pełna pytań

71


X2 ~X2 (Gość)15.01.2019 08:10

To media antypolskie rozpętują mowę nienawiści celowo i to kolejny temat zastępczy by odwrócić uwagę od spraw ważnych dla Polaków. Wiadomo ,że napastnik od 14 roku życia leczył się psychiatrycznie i czyja to wina ,że do tego doszło,oczywiście wina rządzących po 89 roku mogli nie manipulować przy ustawie o zdrowiu psychicznym doprowadzając do absurdu gdzie choremu człowiekowi nawet rodzina nie może pomóc by go leczyć bo jak chory powie nie to nikt go do tego nie zmusi. Znam parę takich przypadków i będzie do czasu aż chory komuś zrobi krzywdę to wtedy w świetle fleszy służby się znajdują i zwykle taką osobę zamyka się w wiezieniu zamiast leczyć. W tym przypadku nie możemy mówić o nienawiści . Widać jak państwo działa tylko teoretycznie

2311


Poddał się ~Poddał się (Gość)15.01.2019 14:25

Bez Jurka Owsiaka WOŚP nie będzie już taka. Nie rozumiem jego decyzji. Dlaczego odebrał ten atak do siebie?

74


www ~www (Gość)15.01.2019 01:23

"Róbta co chceta". Myślę, że wiemy kto wypowiedział te słowa.

1828


Były kursant ~Były kursant (Gość)14.01.2019 21:52

To "bardzo" się Piotrków spisał, zaledwie kilka osób na krzyż. To tragedia, która powinna nas wszystkich jednoczyć, a nie dzielić, a przedstawicieli ugrupowania naszego prezydenta ani z PiS-u nie widziałem. Przykre, bardzo przykre.

3315


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat