metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)17.01.2019 11:54

Naprawdę nic nie rozumiecie, przecież to mógł być każdy, bez względu z której strony stoi. Więcej empatii

193


Mareczek ~Mareczek (Gość)17.01.2019 11:33

Stała się tragedia.Zamordowano człowieka. Tylko niestety to kto inny staje się męczennikiem. Pan Owsiak skrzywdzony milioner. Dobry aktor, a zwłaszcza polityk....Rezygnuje bo ma dość.

1620


gość ~gość (Gość)17.01.2019 12:21

Bez przesady szkoda człowieka ile młodych dzieci odeszło i czy z was którzy zapalili znicz nie nie wiecie jaki ból jest jak matka straci dziecko przemyslcie a nie takie sceny

176


gość ~gość (Gość)18.01.2019 00:56

Zero poziomu,zero kultury,zero rozumu.
Pieprzenie o ep,epi,bo co,ktoś lepszy?gorszy?Trzeba być człowiekiem normalnym,życzliwym.Nie kłócić się o pierdoły..

51


pimepk ~pimepk (Gość)17.01.2019 11:21

To przykre, że umarł, ale trochę przesadzają z tym wszystkim. Nawet takiej akcji nie było z pięciorgiem dziewczyn, które tragicznie zginęły w Koszalinie. A ten Pan przecież był jak każdy inny i nie rozumiem tej całej żałoby narodowej, odwoływania studniówek, itp. Mam wrażenie, że wszystko to napędzają antypolskie media takie jak tefałen, żeby tylko zwrócić uwagę na lawicę, jaka to poszkodowana jest i oczernić PiS.

2322


gość ~gość (Gość)17.01.2019 14:19

Czy ktokolwiek zapalił chociaż jeden znicz upamiętniając tragiczną śmierć pięciu nastolatek z Koszalina???

110


gość ~gość (Gość)17.01.2019 09:21

Liczba uczestników pokazuje mentalność większości mieszkańców Piotrkowa. Kościół biedronka hala we wtorki i czwartki i oczywiście stadion w niedzielę. I średnia wieku 50+.

1122


ananek ~ananek (Gość)17.01.2019 23:20

Czytam Wasze komentarze i muszę powiedzieć, że od dawna wiedziałem, że Piotrków mentalnie, to małe miasteczko, teraz wiem, że to wieś zabita dechami. Gdzie Wasza empatia, gdzie Wasze poczucie wspólnoty? Myślicie tylko o sobie, a to co dla Ojczyzny ważne, to macie w czterech literach. Pierwszy raz od zamordowania prezydenta Narutowicza, a było to przed wojną, zamordowany został prezydent polskiego miasta,a dla Was szczucie i ujadanie jest najważniejsze. Kraj wspaniały, ale ludzie k.....y, powiedział marszałek Piłsudski o Polsce i Polakach, ile w tym prawdy dzisiaj, niestety.

57


gość ~gość (Gość)18.01.2019 10:51

Nie mozna kogos zmuszac na siłe zeby palił świaczki widocznie w naszym miescie tylko około 20 osob czuje taka potrzebe i trzeba to uszanowac

50


cwaniak z miejskiej gazowni ~cwaniak z miejskiej gazowni (Gość)17.01.2019 14:44

Myślałem,że poziom komentarzy na tym forum sięgnął dna.... myliłem się, odwiert idzie coraz głębiej !

130


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat