metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
bolek ~bolek (Gość)31.08.2016 14:05

@assa(Gość)
Za takie bzdury i pomówienia Kuba powinien Ci wytoczyć sprawę cywilną

45


+Gość ~+Gość (Gość)30.08.2016 15:20

A jakie bistro prowadzi Pan Jakub? Gdzie ono się znajduje? Z chęcią bym poszła :-)

37


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)30.08.2016 17:16

Życzę powodzenia, ale nie rozumiem jak można siedzieć przed telewizorem i oglądać gotowanie. Do kompletu brakuje jeszcze programów o malowaniu ścian i smołowaniu dachów.

232


szarki ~szarki (Gość)05.09.2016 20:09

Słuchał ktoś dzisiaj wywiadu ?? Pan Kuba powiedział że w kuchni trzeba dźwigać garki po 50 litrów i może dlatego panowie są lepszymi kucharzami
Wydaje mi się takie gary po 50 litrów to tylko w wojsku można oglądać i przesunięcie nawet dla faceta nie jest proste

61


pluton ~pluton (Gość)04.09.2016 21:01

Kiedyś coś tam kupiłem przy bistro w obi ,ale cena już wtedy nie była konkurencyjna a jak ostatnio mi pokazali cennik to zamarłem.Za biedny jestem żeby jeść burgery po 20zł
Paradoksem jest i zagadką że pan właściciel sam robi remonty bo firmy za drogie a sam najdroższy w swojej branży

91


ja ~ja (Gość)19.07.2017 11:54

czy ktoś wie jak pani Karolina nazywała się zanim została mężatką bo przypomina mi koleżankę z lat szkolnych tylko inny kolor włosów miała

02


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat