metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
97-300 97-300ranga19.02.2017 09:50

"Jeszcze Jacek Sokalski to ma szanse"- Na co ? On zdaje sobie doskonale sprawę z tego że jego dni w gabinecie ŁDK są już policzone i szuka dla siebie miękkiego miejsca do lądowania.Kto udzieli mu swego poparcia,tych kilkunastu towarzyszy z piotrkowskich struktur sld nie wystarczy.Popatrzcie na spektakularny polityczny upadek tow.artura,gdyby nie internet i epiotrków to kto by dziś pamiętał o jego istnieniu?Chyba jedynie woźny (z wielkim szacunkiem dla pana woźnego) ze szkoły w której pracuje.

69


Józek ~Józek (Gość)19.02.2017 15:25

Słuchałem w Strefie Sokalskie żadnych deklaracji przecież nie złożył to skąd to wszystko ?

32


Obserwer ~Obserwer (Gość)19.02.2017 20:30

Beata jedyny kandydat

02


Trik ~Trik (Gość)19.02.2017 21:37

Chojniak dzięki tym cieniakom znów wygra?

25


loko ~loko (Gość)19.02.2017 13:03

Pani Marlena G-W dopuszczając myśli o startowaniu na urząd prezydenta miasta, pokazuje jak bardzo oderwana jest od rzeczywistości .
Ludzie zajmujcie się tym na czym się znacie bo jak na razie owczy pęd do władzy spowodował ,że wygrywa najładniej przerobiony na plakacie wyborczym a u pani Marleny jest co przerabiać ...

144


ares1 ~ares1 (Gość)19.02.2017 07:01

Czas się rozstawać z korytkiem i jak widać po komentarzach to boli najbardziej :))) I ma boleć :)))

73


wyborca ~wyborca (Gość)20.02.2017 08:38

Pan Piotr Grabowski niech startuje w wyborach ale nie w Piotrkowie tylko w tych swoich Gorzkowicach i nie na prezydenta tylko na sołtysa...

82


Hihi ~Hihi (Gość)20.02.2017 08:42

Chemik kurom jak kurom a jak bażanty z krzaków powychodzą? Propos. Sikorskiego nówka sztuka a mam wrażenie jakbym po lekkich muldach jeździł. Chyba że to kwestia zawieszenia.

10


wolny jak ptak ~wolny jak ptak (Gość)20.02.2017 09:21

Nieszczęściem dla Piotrkowa jest układ Chojniaka-czas pójść do szkoły ale uczyć a nie na dyrektora.Rządził miernie niech trochę popracuje!Jedynym skutecznym Prezydentem jest A. Ostrowski-uczciwy ,bez układów i na tym się zna!

53


Hihi ~Hihi (Gość)20.02.2017 08:51

Ares nie myl mnie i nie powiązuj z prowadzącym UM. Uwierz czasem. Nie domnimaj. Prawdopodobnie bierzesz mnie za kogoś kim nie jestem.

02


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat