metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
97-300 97-300ranga19.02.2017 09:50

"Jeszcze Jacek Sokalski to ma szanse"- Na co ? On zdaje sobie doskonale sprawę z tego że jego dni w gabinecie ŁDK są już policzone i szuka dla siebie miękkiego miejsca do lądowania.Kto udzieli mu swego poparcia,tych kilkunastu towarzyszy z piotrkowskich struktur sld nie wystarczy.Popatrzcie na spektakularny polityczny upadek tow.artura,gdyby nie internet i epiotrków to kto by dziś pamiętał o jego istnieniu?Chyba jedynie woźny (z wielkim szacunkiem dla pana woźnego) ze szkoły w której pracuje.

69


kij ~kij (Gość)19.02.2017 15:31

Najlepszym kandydatem jest strażnik miejski-zarazem prezes klubu szczypiorniaka.Prezencja,wielogodzinne obcowanie każdego dnia z obecnymi włodarzami miasta dają mu niezłą kartę przetargową.Jedynie rynsztok i poziom blużnierstw wydobywany podczas rozmów może go załatwić.

40


Piotrków ~Piotrków (Gość)19.02.2017 10:43

Przeczytałem tekst, popatrzyłem na kandydatów...i wygląda na to, że najchętniej zagłosował bym na jakąś kobietę i ta Pani Marlena Wężyk-Głowacka wydaje mi się odpowiednia.

613


powiernik powiernikranga19.02.2017 14:22

Jak dla mnie, najciekawiej by było gdyby W.Matusewicz wyszedł z ukrycia i zaskoczył wszystkich swoją kandydaturą. Ciekawe ilu mieszkańców by na niego zagłosowało? :)

131


sklave sklaveranga19.02.2017 09:51

Chojniak na mocy ustawy nie będzie mógł już startować wyborach na prezydenta. Misiewicz wylatuje z układanki PiSowskiej przechodzi do kontrwywiadu by nadal tropić i demaskować agnatów Kieliszek, Smirnoff i Stolicznaja. W tej sytuacji według mnie największe szanse na fotel po prezydencie Chojniaku ma Lorek. Czy będzie lepiej czy będzie gorzej to się dopiero okaże. Przedsmak tego co będzie mieliśmy wczoraj Brudzi...ński po miesięcznicy na Wawelu powiedział : Dzicz wyje, plując nienawistnie. To się skończy i zapanuje ogólne mściwosierdzie, i ta ukochana władza przez lud wybrana, temu ludowi, kiedy z nią nie będzie się zgadzał wpierw będzie ubliżała a później doń strzelała. Memy na http://sklave.manifo.com/foto-szopka

72


Krzysio Ch. ~Krzysio Ch. (Gość)19.02.2017 11:47

A na wodociągach co tam słychać? Ponoć duże podwyżki za wodę szykują

83


ja piotrków ~ja piotrków (Gość)19.02.2017 10:07

Wiecie dobrze ,że Lorek wygra został już namaszczony przez Antoniego

39


Prawdziwy Polak ~Prawdziwy Polak (Gość)19.02.2017 10:51

97-300 daj spokój z tym HEJTEM za pisem , trzeba mieć jakiś pohamowanie , ale jeżeli to dla kasy to się rozumie, WSZYSCY są źli, a najlepszy kandydat to BARTŁOMIEJ MISIEWICZ= ot tak patriotycznie!

54


Wacek ~Wacek (Gość)19.02.2017 10:14

Ciżewski na ambasadora w USA , zna amerykę ma kontakty (Lis).Towar na eksport.
Czajka ns rehabilitację po chorobie do żarówki z Kołobrzegu.

62


F ~F (Gość)18.02.2017 19:48

Jeszcze Jacek Sokalski to ma szanse ale reszta to nie wiem?

711


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat