metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Prawdziwy Polak ~Prawdziwy Polak (Gość)18.02.2017 16:20

~śmiech na sali (Gość) - ma się dorwać ten co trzeba, rozumie się, czyli KTO=?

23


Ewa ~Ewa (Gość)18.02.2017 16:22

Zigi to ty sie doucz reforma nie zaklada zamykanie szkół lecz ich naprawe

33


ajawam ~ajawam (Gość)18.02.2017 17:08

a ja wam mowię najlepszym kandydatem na prezydenta jest celebrytka malgosia pingot

17


władca marionetek ~władca marionetek (Gość)18.02.2017 17:08

Piotrków zasługuje na kogoś wybitnego, zasłużonego i ambitnego. Czyli kandydat może być tylko jeden - Misiewicz Bartłomiej. A 97-300 mógłby trzymać nad nim parasol w razie niepogody.

42


tako jako ~tako jako (Gość)18.02.2017 17:20

malgosia pingot i bartek misiewicz to jedyni kandydaci na prezydenta piotrkowa trybunalskiego

28


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)18.02.2017 17:49

Cytuję:
Najpierw Marlena Wężyk – Głowacka, teraz Jacek Sokalski nie wykluczyli swojego startu w wyborach na prezydenta Piotrkowa. (...) Oczywiście swojego startu nie wykluczył obecny prezydent Krzysztof Chojniak. (...) Może radny Rafał Paweł Czajka, młody, wykształcony, doświadczony, od lat związany ze środowiskiem PR. (...) A może radny Sejmiku Piotr Grabowski? Związany z regionem piotrkowskim mieszkaniec Gorzkowic, ekonomista, elokwentny (...) Tu możliwy jest start mocnego kandydata, byłego posła Artura Ostrowskiego (...) Wśród ludzi lewicy niedawno pojawił się dziennikarz Dawid Ciżewski (...) mocną pozycję w Radzie Miasta ma Krystyna Czechowska


Chyba jestem strasznie wybredny, bo na żadną z tych osób bym nie zagłosował. Naprawdę nie ma lepszych kandydatów?

Cytuję:
Brak wśród kandydatów na prezydenta Krzysztofa Chojniaka oznaczałby wzrost szans przedstawiciela PiS. W Piotrkowie ta partia bowiem w wyborach – szczególnie parlamentarnych – osiąga bardzo dobre wyniki. Niedawno osoba z tego środowiska nieśmiało wspomniała o możliwym starcie Bartłomieja Misiewicza, który przez kilka lat był pełnomocnikiem Prawa i Sprawiedliwości w Piotrkowie i powiecie. Gdyby zyskał poparcie swojego mentora Antoniego Macierewicza to kto wie?


Łomujborze... łomatkobosko...

61


Witek ~Witek (Gość)18.02.2017 18:02

Według mnie żaden nie nadaje się do rządzenia miastem chodzi każdemu o koryto i kasę odpowiedzialności zero za błędy i nic więcej

33


Matka ~Matka (Gość)18.02.2017 18:05

Jako matka 3 dzieci uważam ze obecna wladza prowadzi słabą politykę prorodzinną. Owszem miasto pięknieje ale o rodziny nikt nie dba a ciagle narzekają na niż demograficzny.

64


gosc ~gosc (Gość)18.02.2017 16:07

Moim zdaniem pan Chojniak bardzo dużo zrobił dla Piotrkowa. I powinien nadal kandydować.

918


Pietrek Pietrekranga18.02.2017 18:26

Cytuję:
Rafał Paweł Czajka, młody, wykształcony, doświadczony, od lat związany ze środowiskiem

weźcie mnie nie rozbrajajcie. Pamiętam jak mówił że z żadnymi partiami nie będzie się wiązał a tu stal się kolega Krzysia. Az mu posadkę w szkole załatwił. A jak mu prawdę na fb napisałem to mnie zablokował.

70


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat