metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
marisha22 ~marisha22 (Gość)05.12.2012 15:10

Ja pięć lat temu ukończyłam IIILO... cóż mogę powiedzieć...Dziś mój wybór byłby inny, a mianowicie Chrobry:) Ze względu na luźny plan lekcyjny oraz możliwość bardziej swobodnego rozwijania swoich zainteresowań, które bym przekuła w udział konkursach olimpijskich..Myślę,że to bardzo ważne aby kładła nacisk przede wszystkim na przedmioty profilowe dzięki temu może skorzystać na tym uczeń,który może zdobywać sukcesy na rożnych olimpiadach a także podnosić poziom swojej szkoły... Obopólna wymiana korzyści:) IIILO jest liceum nijakim, bez pasji,nie potrafi odpuścić potencjalnemu kandydatowi na przykład olimpiady biologicznej języka polskiego i vice versa... Pod tym względem to tragedia... Ja akurat bdb zdałam maturę i sorry ((tutaj obalę pewne atwierdzenie,że uczniowie IIILO nie chodzą na korki itp.)) dzięki między innymi nauczycielom z ILO,którzy mnie przygotowali:)a więc moje przyjęcie na studia wyższe to na pewno nie była zasługa "durnie wysokiego poziomu Słowaka":D który kładzie nacisk na każdy przedmiot a później z tego nic nie wynika... bo nie da rady być ze wszystkiego bardzo dobrym, co najwyżej przeciętnym z każdego przedmiotu... beznadzieja... (("bo w ILO chodzą dzieci znanych piotrkowian...)) ,a co w tym złego? Myślę,że to bardzo małomiasteczkowe podejście... to,że np.chodzi tam córka lekarki czy nauczycielki? No i co... heh. Ja nie mam z tym problemu,bo jestem córką szanowanego przedsiębiorcy i prawnika,więc "chodząca córka jakieś nauczycielki do ILO nie robi na mnie żadnego wrażenia"... A ja córka prawnika chodziłam do IIILO;)Ot!

14


Todi ~Todi (Gość)10.01.2013 19:34

Ot. Machnij się w nawiasy i idź spać, niedorozwoju prawniczy. To ma być tekst czy wzór matematyczny.

20


Gimnazjalista z dwójki ~Gimnazjalista z dwójki (Gość)06.02.2014 13:45

"Chrobry" napisał(a):


Tylko że wy w chrobrym nie macie proilu Prawniczego a III I II lo taki profil ma
Która wybrać szkołe 3 czy 2 lo ten sam profil czyli prawniczy

21


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat