metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ja piotrków ~ja piotrków (Gość)09.06.2018 15:22

nie urząd nie narobił długów tylko przyczynił się do zmniejszenia pieniędzy ze spółek miejskich czego nie zrobił w innym klubie oraz przyznał w tamtym sezonie 3 stypendia dodatkowe dla "innego"klubu ,a dla tego nie.A stypendium było obiecane i dlatego została podpisana umowa z zawodniczką ,a tu 5000 zł uciekło razy 10 miesięcy i już masz 50.000 długu to gdzie tu nieudolność ja bym to nazwał nieuczciwym traktowaniem nie których klubów. To samo się tyczy spółek miejskich więc proszę głupot nie pisać

42


gość ~gość (Gość)09.06.2018 21:11

Wizytówką miasta jest Piotrkowianin ... I jeszcze długo się to nie zmieni , uwierzcie mi. Z resztą kto by chciał inwestować swoje pieniądze w taka ligę...

55


gość ~gość (Gość)10.06.2018 08:46

Panie Marku z tymi ludźmi tylko w pokrzywy Pan wejdzie. Wiele osób mówiło, że należy tych ludzi odsunąć. Rok temu i wcześniej klub miał zadłużenie na poziomie 100 tyś, przez rok przez swoją politykę i nieudolność zrobili ponad 150 tyś. długu, to świadczy o nich. Do tego nie potrafili rozmawiać z zawodniczkami, żeby je zatrzymać, a także, żeby uregulować płatności. Jeśli Pan szybko nie pozbędzie się tych ludzi i doradców którzy są tylko lanserami, a nie mają pojęcia, to szybko Pan zrezygnuje, tak jak zrezygnował Pan z Piotrkowianina. Ludzie którzy nie prowadzili nigdy firmy i nie zarządzali, tylko wykonywali polecenia, nie nadają się do prowadzenia klubu. Oni nigdy nie dbali o finanse, tylko pobierali wypłatę, to inni za nich dbali aby te wypłaty były i firma przynosiła zysk.

92


xx ~xx (Gość)10.06.2018 09:51

" Kilka zawodniczek odeszło ..." tzn konkretnie które?

40


do koko ~do koko (Gość)10.06.2018 10:11

50000 to ze stypendium i ze spółek miejskich brak wpływów na kwote 180 000 i masz całość i przestań marudzić bo się na drugą zmianę do haringa spóżnisz

31


loko ~loko (Gość)10.06.2018 11:33

Zmiana wierzyciela , który dostanie darmową reklamę i będzie mógł się pobawić w rządzenie ?? Może jakaś dotacja dla pracownic firmy skoro taki pan hojny dla piłkarek ,to dlaczego się powstrzymywać ??

42


kibic ~kibic (Gość)09.06.2018 12:11

no to szambo się rozlało i wreszcie ktoś powiedział prawdę. szanowni państwo z poprzedniego i obecnego zarządu, nie pozostaje wam nic innego jak honorowo podać się do dymisji. dajcie nowemu prezesowi działać bez siebie i waszych cudownych rad i pomysłów, bo efektów brak a są tylko długi i to nie małe. wasz czas już się skończył, trzeba odspawać się od stołków.

81


członek zarządu ~członek zarządu (Gość)10.06.2018 11:52

jak ktoś ma jakieś wątpliwośći to zapraszam jutro o 13 tej do biura klubu ,a nie sami anonimowi szczekacze jutro jak nikogo nie będzie to znaczy ,że to tylko psie szczekanie i nic więcej

28


No cóż! ~No cóż! (Gość)10.06.2018 22:00

Piotrków w długach, to i Piotrcovia w długach!

01


. ~. (Gość)11.06.2018 08:06

Jestem kibicem Piotrcovii od wielu lat. Wspieram klub jak tylko mogę - kupuje karnety, chodzę na każdy mecz, głośno dopinguje... Mogę o sobie powiedzieć, że jestem wiernym kibicem, który nie ma znajomości wśród członków zarządu i wszystkiego dowiaduje się z mediów. Cóż polityka informacyjna klubu jest marna. O ruchach kadrowych wiedzą nieliczni, o tym co się dzieje w klubie też. Teraz wyszło szydło z worka, że są długi. Jak była prezentacja Piotrcovii w Bogusławicach włodarze mówili, że klub wychodzi na prostą i ma być coraz lepiej, a tu proszę... Mam nadzieję, że klub wyjdzie na prostą... Boję się, że z tym może być ciężko. Odeszły dwie zawodniczy: Kucharska i Marszałek - przyszły dwie - jedna skrzydłowa z I ligi oraz druga, która siedziała na ławce w Pogoni - póki co transfery na minus (czyli osłabiamy się). No właśnie - skoro już o odejściach mowa - oficjalnie wiemy o odejściu dwóch zawodniczek, w powyższym artykule jest napisane: "odeszło kilka zawodniczek" - kilka to zaimek wskazujący liczbę większą od 2 i mniejszą od 10 - może klub się wypowiedzieć na temat kadry na przyszły sezon....

51


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat