metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
leki ~leki (Gość)10.06.2018 07:55

należy zacząć od zmiany nazwy na "miejski obywatelski klub piłki ręcznej UM pasaż rudowskiego PT". większość kasy płynie z naszej miejskiej skarbonki pod różnymi postaciami, którą działacze potrafią od wielu , wielu lat zamieniać jedynie w długi .

70


jaś fasola ~jaś fasola (Gość)11.06.2018 19:13

na pana prezydenta i cały urząd też się wypisuje ,że miasto zadłużone ,albo mediateka. NIK rozliczy ,a tu proszę absolutorium więc mam takie nieodparte wrażenie ,że te same osoby z nudów na wszystkie tematy w mieście piszą tacy wszystko wiedzący i na wszystkim się znający ludzie gratuluje pomysłu na brak nudy nie narzekacie ciekawe jakie newsy będą jutro może wodociągi sprzedadzą ,albo ulice naprawią nie tą co byście chcieli noi pewnie nie zabraknie agresji słownej wobec kierowców EPI POZDRAWIAM EP

21


kibic1974 ~kibic1974 (Gość)11.06.2018 18:40

czy wy umiecie czytać czy poziom za trudny dług 300000 z czego 200000 to pożyczka ,I NOWY PREZESSS TEŻ CHCE PIENIĄDZE POŻYCZYĆ!!!!!!!!! WIĘC DŁUG I TAK BĘDZIE 300000

40


gość ~gość (Gość)11.06.2018 17:13

Oprócz dwóch wymienionych odeszły Wyrzychowska Matyja żenada za chwilę wejdzie tam komornik bo zawodniczki nie mają płacone od pół roku. Nikt więcej nie przyjdzie ciekawe co wspaniały Pan Kopertowski obieca na ten sezon bo realnie patrząc to miejsca 11-12 a dług 300000zl to był na ten dzień a gdzie tam do końca miesiąca brawo dla Trójcy z zarządu. Chyba trzeba wysłać tam jakaś gazetę ogólnopolska bo to by ciekawy artykuł był. Titanic zatonął oby nie pociągnął za sobą Piotrcovii

51


97-300 97-300ranga11.06.2018 13:11

A co ze starym "prezesem" kto go rozliczy ? Prokurator ?

61


. ~. (Gość)11.06.2018 08:06

Jestem kibicem Piotrcovii od wielu lat. Wspieram klub jak tylko mogę - kupuje karnety, chodzę na każdy mecz, głośno dopinguje... Mogę o sobie powiedzieć, że jestem wiernym kibicem, który nie ma znajomości wśród członków zarządu i wszystkiego dowiaduje się z mediów. Cóż polityka informacyjna klubu jest marna. O ruchach kadrowych wiedzą nieliczni, o tym co się dzieje w klubie też. Teraz wyszło szydło z worka, że są długi. Jak była prezentacja Piotrcovii w Bogusławicach włodarze mówili, że klub wychodzi na prostą i ma być coraz lepiej, a tu proszę... Mam nadzieję, że klub wyjdzie na prostą... Boję się, że z tym może być ciężko. Odeszły dwie zawodniczy: Kucharska i Marszałek - przyszły dwie - jedna skrzydłowa z I ligi oraz druga, która siedziała na ławce w Pogoni - póki co transfery na minus (czyli osłabiamy się). No właśnie - skoro już o odejściach mowa - oficjalnie wiemy o odejściu dwóch zawodniczek, w powyższym artykule jest napisane: "odeszło kilka zawodniczek" - kilka to zaimek wskazujący liczbę większą od 2 i mniejszą od 10 - może klub się wypowiedzieć na temat kadry na przyszły sezon....

51


No cóż! ~No cóż! (Gość)10.06.2018 22:00

Piotrków w długach, to i Piotrcovia w długach!

01


członek zarządu ~członek zarządu (Gość)10.06.2018 11:52

jak ktoś ma jakieś wątpliwośći to zapraszam jutro o 13 tej do biura klubu ,a nie sami anonimowi szczekacze jutro jak nikogo nie będzie to znaczy ,że to tylko psie szczekanie i nic więcej

28


kibic ~kibic (Gość)09.06.2018 12:11

no to szambo się rozlało i wreszcie ktoś powiedział prawdę. szanowni państwo z poprzedniego i obecnego zarządu, nie pozostaje wam nic innego jak honorowo podać się do dymisji. dajcie nowemu prezesowi działać bez siebie i waszych cudownych rad i pomysłów, bo efektów brak a są tylko długi i to nie małe. wasz czas już się skończył, trzeba odspawać się od stołków.

81


loko ~loko (Gość)10.06.2018 11:33

Zmiana wierzyciela , który dostanie darmową reklamę i będzie mógł się pobawić w rządzenie ?? Może jakaś dotacja dla pracownic firmy skoro taki pan hojny dla piłkarek ,to dlaczego się powstrzymywać ??

42


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat