metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
assa ~assa (Gość)22.01.2017 00:51

...W drugiej połowie niemal każda akcja piotrkowskiego zespołu kończyła się bramką, problem z ich zdobywaniem miały natomiast szczypiornistki Olimpii, tym bardziej, że Karolina Sarnecka ponownie popisała się kilkoma interwencjami na najwyższym poziomie, przyczyniając się w ten sposób do zasłużonego zwycięstwa swojej drużyny...
Problem ze zdobywaniem?Co za bzdury! W drugiej połowie Olimpia rzuciła więcej goli niż w pierwszej...

34


januszek ~januszek (Gość)22.01.2017 07:47

Wreszcie dobry mecz i przekonywujące zwycięstwo. Zwycięstwo, które nie jest na rękę wielu osobom. Nam daje radość i wiarę w utrzymanie.

52


Normal ~Normal (Gość)22.01.2017 14:55

Racja, muzyka jest do poprawy. Ale jak pan Witek nawołuje, żeby przez ostatnie sekundy meczu oklaskiwać dziewczyny na stojąco, to Janusze Tadeusze starsze czy młodsze, którzy się wtedy ubierają i wychodzą, powinni stamtąd wylecieć na kopach.
Dziewczyny robią milowy krok do utrzymania, a oni nawet nie potrafią tego docenić i cieszyć się wspólnie.
Gratulacje wielkie dla całej drużyny, sztabu również.

63


. ~. (Gość)23.01.2017 09:00

Brawo Piotrcovia! Brawo Karolina - women of the match! Teraz należy to kontynuować, nie spoczywać na laurach, bo widmo spadku wciąż jest realne.
Powodzenia w kolejnych meczach!

21


<>?:"{}+_~!@#$%^&*()_+ ~<>?:"{}+_~!@#$%^&*()_+ (Gość)23.01.2017 11:08

Brawo Piotrcovia! Brawo Karolina - women of the match! Teraz należy to kontynuować, nie spoczywać na laurach, bo widmo spadku wciąż jest realne.
Powodzenia w kolejnych meczach!

30


szczypiorniak damski musi pozostac ~szczypiorniak damski musi pozostac (Gość)22.01.2017 18:58

Mecze pilki ręcznej wygrywa się obrona, co wczoraj bylo doskonale widac. Pierwszy KROCZEK w kontekście utrzymania wykonany, za dwa tygodnie koscierzyna , liczę na kolejne zwycięstwo które jest nam bardzo potrzebne. Wygrajmy z zespołami z dolu tabeli a napewno się utrzymamy,bo plan przedsezonowy juz raczej niewykonalny( pierwsza szostka), a szczypiorniak damski w naszym mieście musi pozostać.

52


Pm ~Pm (Gość)22.01.2017 13:58

Sarnecka najlepsza szacun jeszcze raz PRL spiker bedzie puszczał taka muzę to więcej nie przyjdę

22


d ~d (Gość)23.01.2017 21:01

~która Andjela pro <3

21


obirktywny piotrkowianin ~obirktywny piotrkowianin (Gość)24.01.2017 09:07

Fajny temat został poruszony. Pod względem urody według mnie wszystkie dziewczyny są super ale wyroznilbym Karolinę Sarnecka, Ole Kucharska i Agnieszke Jaloszewska. Oczywiście to tylko moje zdanie.

14


Obserwator ~Obserwator (Gość)24.01.2017 13:40

A ja mam nadzieję, że to już jest ostatni sezon dla Pani Sobińskiej i Jałoszewskiej bo nic sobą niereprezentują. Na meczach zachowują się jak słupy i żadnego z nich pożytku, najwyższa pora czas na zmiany.

33


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat