metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
cieciorka cieciorkaranga16.12.2010 19:37

"xnxnxn" napisał(a):
~xnxnxn (Gość)
przedwczoraj, 21:19
"d." napisał(a):
Mam nadzieje, że znajdzie sunia swojego właściciela!
Bądźmy dobrej myśli!
właściciel tej Suczki zmarł jakiś miesiąc temu :(


A gdzie jest jego rodzina? Na zakupach w Focus Mall? @#$$%^&

00


kaarpiu ~kaarpiu (Gość)07.12.2010 13:14

Ja w niedziele adoptowaem ślicznego boksia ze schroniska:) cudowny psiak:) ma miejsce na kanapie, a nie w boksie na mrozie:( Zapraszam wszystkich do schroniska po psiaki.
Pozdrawiam miłe panie ze schroniska:)

00


schronisko ~schronisko (Gość)07.12.2010 16:45

Cieszymy się ,że jesteś zadowolony z pieska ,pozdrawiamy serdecznie. Wspaniale,że piesek znalazł ciepły dom a trafił do schroniska po śmierci jego właściciela, rodzina zmarłego nie chciała się nim opiekować. Wielkie dzięki.Pracownicy schroniska

00


miastowy ~miastowy (Gość)07.12.2010 21:09

Mam nadzieje, że znajdzie sunia swojego właściciela!
Bądźmy dobrej myśli!

00


MARKPIO ~MARKPIO (Gość)08.12.2010 00:53

"kaarpiu" napisał(a):
ślicznego boksia ze schroniska:) cudowny psiak:) ma miejsce na kanapie, a nie w boksie na mrozie:( Zapraszam wszystkich do schro


Super!! Boksery to jedne z najwspanialszych psów.Przyjazne,towarzyskie,miłe i kochane . Polecane dla domów z dzieciakami!
Pozdrawiam!

00


d. ~d. (Gość)08.12.2010 21:50

Niestety, zdarzaj się tacy "ludzie", co potrafią po kilkunastu latach spędzonych ze zwierzęciem wyrzucić go na ulicę. Miejmy nadzieje, ze znajdzie się nowy wartościowy opiekun dla starowinki.

00


bernardo antonio ~bernardo antonio (Gość)09.12.2010 10:07

"d." napisał(a):
Niestety, zdarzaj się tacy "ludzie", co potrafią po kilkunastu latach spędzonych ze zwierzęciem wyrzucić go na ulicę.


W dodatku w środku zimy! Dranie!
Tak przy okazji - od jakiegoś czasu widuję przy ostatnich posesjach przy Sulejowskiej przed rondem na Bugaju czarnego "pudla" lub "sznaucera średniego" (może mix) jak tam stoi i początkowo myślałem, że może wychodzi od kogoś w okolicy, ale pies jakby coraz gorzej wyglądał.
Wie ktoś z forumowiczów może coś na temat tego psa?

00


wyborcaPT ~wyborcaPT (Gość)10.12.2010 01:07

"bernardo-antonio" napisał(a):
Wie ktoś z forumowiczów może coś na temat tego psa?


Nie, na temat tego akurat psa nic nie wiem.
Wiem za to, bo byłem wczoraj incognito w tym nowym - pożal się, Boże - "schronisku", że takich pięknych suczek i takich ślicznych piesków, marznących i trzęsących się na zimnie, bo któryś z wyliniałych urzędasów uznał, że siatka druciana dostatecznie zwierzę ochroni, jest tam (tych suczek i piesków) 296.
Albo pokręciłem i 286.
W każdym razie - blisko 300!
Hej, piotrkowianinie! Hej, piotrkowianko!
Halo! Tak, tak, do Ciebie mówię, do Ciebie, jednej z 78-tysięcznej rzeszy mieszkańców!
I nie oglądaj się gdzieś na boki ani za siebie się nie oglądaj. Tak, właśnie do Ciebie.
Coś taki/taka zdziwiony/a? Do Ciebie ten apel!
Weź, przygarnij jedną psinę! Miej serce!
Przecież wnet kolędy bożonarodzeniowe popłyną! A Ty tak to przystrojone drzewko lubisz! I tego karpika na wigilię naszykujesz. I na ten opłateczek czekasz. I na prezenty pod choineczką także!
A Nowy Rok za pasem! I zaraz balować będziesz za 650 od pary w remizie w Gomunicach!
A w tym Fokus Molu to już tak świątecznie! Te bombki złote pobłyskują! Te lampeczki kolorowe mrugają! Te mikołaje popatrują! No, Merry Christmas, po prostu.
No, nie daj się dłużej prosić! Zabierz zwierzaka z tego okrutnego miejsca do ciepłego domciu! Nakarm go, pogłaszcz ją, daj mu położyć się na milusich bamboszach. Pozwól mu patrzeć swym wiernym, bezinteresownym wzrokiem na przyjaciela.
300 zwierząt trzymanych w nieludzkich warunkach czeka, by 78-tysięczna, w przeważającej większości deklarująca katolicyzm społeczność trybunalska odmieniła ich nieludzką dolę, psi los.
Ale przecież ateiści i agnostycy, a nawet członkowie i sympatycy lewicy piotrkowskiej, także nie raz, nie dwa, deklarowali uczucia w tej mierze.
No, dalej! To naprawdę nieludzka dola, psi los!

Kobity, chłopy, to jak będzie?
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku!


Weź no i zmięknij, człeku.
Tych psów nie są 3000! Ledwie 300! Aż 300.
Komentarz był edytowany przez autora: 10.12.2010 01:23

00


bernardo antonio ~bernardo antonio (Gość)10.12.2010 13:45

"wyborcaPT" napisał(a):
"schronisku", że takich pięknych suczek i takich ślicznych piesków, marznących i trzęsących się na zimnie, bo któryś z wyliniałych urzędasów uznał, że siatka druciana dostatecznie zwierzę ochroni


Czyli w tym "schronisku" przy 20st. mrozu te biedne zwierzęta cały czas stoją pod gołym niebem?

00


gość ~gość (Gość)10.12.2010 15:46

Dziwne inkognito . Jeśli jesteś taki wrażliwy to czy im przyniosłeś choć mały woreczek karmy?Czy stoją na mrozie pod gołym niebem ? Powiem przkornie -leżą pokotem na śniegu bez jedzenie i picia pozostawine samym sobie opiekunów też tam nie ma ,lekarza tez nie uświadczysz .Przychdzą tylko inkognito jakieś typki co nie daj boże, bo nie maja odwagi powiedzieć po co przyszli , jeśli wgóle tam byli.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat