metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ojtamojtam ~ojtamojtam (Gość)31.05.2017 06:49

Bałem się czy piotrkowscy mistrzowie kierownicy z EP na blachach sobie poradzą na nowym rondzie i muszę przyznać, że nie jest źle! :D choć nieraz się spotykam jak jakiś rajdowiec przecina ciągłą...

104


dziadek ~dziadek (Gość)31.05.2017 15:05

Zanzi, aż ciśnie mi się na klawiaturę powiedzenie ...i tu jest pies pogrzebany... , ale ze względu na to że jesteś kobietą i osobą wrażliwą, nie napiszę tego, ale masz rację clou tej sprawy to ogólny brak techniki jazdy, przez bardzo wielu kierowców, bez względu na wiek, doświadczenie i płeć w/w.

42


 Mieszkanka Piotrkowa ~ Mieszkanka Piotrkowa (Gość)31.05.2017 13:26

Na filmiku bardzo ładnie widać jak kierowcy przecinają linie ciągłą...

50


Ddr ~Ddr (Gość)31.05.2017 15:56

Panie były naczelniku-Pana wrażenia są bardzo dobre???gratulacje i życzę zdrowego serca bo rozumu to już niekoniecznie

43


Zanzi ~Zanzi (Gość)31.05.2017 08:01

Odnośnie umiejętności jazdy polskich kierowców po rondach, bardzo mnie dziwi włączenie lewego "migacza" podczas jazdy po rondzie, ale już bez sygnalizowania, że się z niego zjeżdża. Jakiś nowy sposób, czy co ;)

124


Spokojny ~Spokojny (Gość)31.05.2017 08:22

Co by nie pisał 97-300 (muszą mu dobrze płacić) to, to rondo, to jest bubel jakich mało. Pomijam czy ktoś potrafi poruszać się po rondach czy nie. Nie wiem co władze Piotrkowa mają w głowach, bo mózgi na pewno nie, ale ich głównym celem jest zablokowanie miasta. Stare rondo miało swoje wady, ale było na tyle duże, że ruch szedł płynnie, a na tym nowym hamerykańskim o jakiej porze dnia bym nie przyjechał to jest mini lub maxi korek i to z każdej strony. Zmarnowany ogromny teren za nasze pieniądze.

1011


Mareczek ~Mareczek (Gość)31.05.2017 16:47

Jako kierowca robiący średnio 70 tysięcy kilometrów rocznie stwierdzam,że rondo jest jak najbardziej ok.Jeśli dla EP jest w nim coś skomplikowanego to proponuję powrót do wozów drabiniastych i jazdę po polach,bo na drodze jesteście zagrożeniem.

146


Do zanzi ~Do zanzi (Gość)31.05.2017 17:07

Jesli ktos widzi problem w nowym rondzie Sulejowskim to widocznie nie ogarnia XXI wieku. Co do lewego kierunku na rondzie-osobiscie go stosuje,bo ma on sens ale na rondach z jednym pasem.Tam,gdzie na rondzie sa 2 lub 3 pasy, taka sygnalizacja moze wprowadzic w blad.

66


Gość ~Gość (Gość)31.05.2017 19:33

Ktoś tu dobrze napisał,wszystko cacy póki linie widać.Druga sprawa to jednak przydałby się stop od strony Kopernika.W godzinach szczytu ciężko się włączyć do ruchu od Śląskiej w kierunku Skłodowskiej.Dopiero gdy jedzie auto w odwrotnej sytuacji trochę przyblokuje tych od centrum.Wypadki i kolizję będą na 100%.Kwestia czasu

21


ks ~ks (Gość)31.05.2017 20:27

Policja też się wypowiada pięknie ,tylko faktycznie niema opcji z zawracaniem z ulic Śląskiej,Jerozolimskiej,Curie Skłodowskiej . Kopernika i Sulejowskiej przerzuci z lewego na prawy się zawrócić. Zgodnie z liniami gdyż są pojedyncze i tylko w kilku miejscach jest umożliwiony wjazd na lewy pas. Projektant z tak dużego obszaru zrobił maciupeńkie koło. Pozdrawiam i mam nadzieje że nikomu się tam krzywda nie wydarzy.

24


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat