metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
w samo południe ~w samo południe (Gość)11.12.2017 20:54

kilka lat temu, w samo południe, znalazłem się w jednej wsi gminnej koło Piotrkowa. Już miałem wsiadać do samochodu i nagle pod sklep, po drugiej strony ulicy podjechał "maluch" z czterema młodocianymi beneficjentami "dopłat obszarowych" - wszyscy pijani. Chwilę później dojechał "wieśwagen 2" z kilkoma "ciężko pracującymi na roli" osiłkami. To co się potem działo nie mieści się w głowie normalnych ludzi. Wieśniaki zaczęli się bić, ci z VW wskoczyli na Fiata 126p i skacząc demolowali dach i maskę, Chwycili ławkę stojącą pod sklepem i wybijali nią wszystkie szyby w tym samochodzie, a potem tłukli po łbach przeciwników. Trwało to dwie, no może trzy minuty, już miałem wezwać policję, gdy wszyscy wsiedli do samochodopodobnych bolidów i odjechali. Więc nie dziwi mnie to, co się działo w Kamieńsku.

61


gość ~gość (Gość)12.12.2017 10:23

Centrum czego ? To ma centrum ? Pewnie jak siomki centralne

12


gość ~gość (Gość)13.12.2017 14:02

Centrum Kamienska gdybys nie wiedzial zobacz na gps-ie

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat