metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Sukces!!! ~Sukces!!! (Gość)28.03.2017 08:13

Brawo! W końcu jakiś sukces! Proponuję wszystko pozamykać a potem otwierać - będą same sukcesy i pewna kolejna kadencja.

121


pacjentka :/ ~pacjentka :/ (Gość)28.03.2017 08:12

Znów będą wykańczać dzieci :/

710


Gabi ~Gabi (Gość)28.03.2017 09:19

Dzieki wilekie super to byla mrodega!!!

40


Xxxx ~Xxxx (Gość)28.03.2017 09:30

Jak dla mnie to nie ze brak personelu tylko gdy przenosili oddzialy ze szpitala do szpitala to zabraklo miiejsca na jeden I zrobili tak a nie inaczej

31


Red ~Red (Gość)28.03.2017 10:22

Ale to powiat otwiera tak jak mówili? Czyli to nie była ściema. No to szacun

30


Ania ~Ania (Gość)28.03.2017 10:26

To bedzie na Roosevelta czy na Rakowskiej

02


-ja ~-ja (Gość)28.03.2017 10:47

Powolny powrót do normalności?Gdyby wszystko było ok z szefem szpitala to pediatrzy też by się zspewne zlaleźli...Bałagan i nic więcej...

82


Misia ~Misia (Gość)28.03.2017 15:13

Po co zamknęli położnictwo na Rakowskiej? Zle było? Jakby chcieli to lekarzy by znaleźli .A teraz kolejki na porodowce na Roosvelta. Nie ma oddziału endokrynologicznego a jest potrzebny. Wielu ludzi jest chorych i mogli by być wyleczeni a nie każe się im jechać do Łodzi. Wielu ludzi nie leczy się , bo nie chce jechać do Łodzi .

42


orest ~orest (Gość)28.03.2017 16:06

Pediatria z Rakowskiej była przenoszona na Roosevelta ale żaden z lekarzy nie chciał przejść na Roosevelta, w związku z czym poprzechodzili do innych szpitali i dlatego m.in. nie było pediatrii na Roosevelta. Wielokrotnie było w mediach ze dyrekcja z Roosevelta nie możne znaleźć lekarzy pediatrów w celu uruchomienia oddziału, bo nikt tam nie chciał pracować.
Odnośnie porodówki i noworodkowego to tragedia tam jest!! Żeby w tych czasach i po takich niby "remontach" nie było oddziału położniczego w systemie rooming in to skandal. Szokujące, żeby było 6 łóżek w pokojach, gdzie 4 to już było max. Kobiety, które nie rodziły do tej pory w lepszych warunkach, to chwalą to co jest, bo po prostu nie mają porównania.

72


. ~. (Gość)28.03.2017 07:03

Tak sobie myślę - skoro jednak znalazł się personel medyczny na oddział pediatryczny - to likwidacja pediatrii na Rakowskiej z powodu jego braku to jedna wielka sciema... Gdyby dyrekcji zależało na oddziale to by lekarzy znaleźli... bo jak widać można...

291


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat