metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
pt ~pt (Gość)20.02.2017 18:29

Sklave nadal chla wodę z kaloryfera.Tyle że zardzewiałą.

21


licencjat ~licencjat (Gość)20.02.2017 18:19

Jestem za.Gimbaza notorycznie wchodzi z biegu na przejście nawet bez spojrzenia.Biebiera pewnie słuchają puste makówki.

30


Prawdziwy Polak ~Prawdziwy Polak (Gość)20.02.2017 18:10

Popieram wszystko co wymyśli pis, każdy zakaz i nakaz, łącznie z zakazem jedzenia warzyw i sikania pod wiatr oraz aby na każdej rogatce stał Policjant!

14


cyklista ~cyklista (Gość)20.02.2017 15:46

jestem za

22


Komentatorka Komentatorkaranga20.02.2017 14:23

Największe zagrożenie dla innych to stwarzają politycy PiSu samą swoją obecnością. A z resztą, udowodnili ostatnio, że wcale nie trzeba mieć słuchawek w uszach, by rozbijać samochody za miliony i obwiniać za to wszystkich dookoła.

114


Lena ~Lena (Gość)20.02.2017 13:43

Popieram posła PiS bo jachałam rowerem to mnie pan by rozjechał że słuchawkami w uszach był bardzo uśmiechnięty

61


sklave sklaveranga20.02.2017 12:10

Z bólem serca muszę przyznać ale w tym przypadku poseł PiS ma absolutną rację. No bo gdyby taki rowerzysta lub rolkarz wjechał w kolumnę pancernych limuzyn rządowych !? Dopiero narobiłby bigosu na drodze. Już sobie wyobrażam jak strażacy rozcinają te pancerne auta kawałek po kawałku by uwolnić uwięzionych w nich BORowików i członków rządu. No a co z przelotem ptaków nad drogami? Przecież taki jastrząb albo orzeł może porwać taką limuzynę albo urwać jej dach.

1113


wikiq ~wikiq (Gość)20.02.2017 12:29

Absolutnie nie zgadzam się z przeciwnikami: Słuchanie radia w samochodzie to jedno, a słuchanie przez słuchawki na rowerze to drugie. Popieram inicjatywę, bezpieczniej jedzie się na rowerze gdy każde sygnały z ulicy są słyszalne. Kraksa na rowerze często kończy się poważnym uszczerbkiem na zdrowiu, natomiast w samochodzie jest karoseria, która bardziej chroni "zasłuchanego". Poza tym w samochodzie nie słucha się przez słuchawki;p

141


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat