metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
wikiq ~wikiq (Gość)20.02.2017 12:29

Absolutnie nie zgadzam się z przeciwnikami: Słuchanie radia w samochodzie to jedno, a słuchanie przez słuchawki na rowerze to drugie. Popieram inicjatywę, bezpieczniej jedzie się na rowerze gdy każde sygnały z ulicy są słyszalne. Kraksa na rowerze często kończy się poważnym uszczerbkiem na zdrowiu, natomiast w samochodzie jest karoseria, która bardziej chroni "zasłuchanego". Poza tym w samochodzie nie słucha się przez słuchawki;p

141


sklave sklaveranga20.02.2017 12:10

Z bólem serca muszę przyznać ale w tym przypadku poseł PiS ma absolutną rację. No bo gdyby taki rowerzysta lub rolkarz wjechał w kolumnę pancernych limuzyn rządowych !? Dopiero narobiłby bigosu na drodze. Już sobie wyobrażam jak strażacy rozcinają te pancerne auta kawałek po kawałku by uwolnić uwięzionych w nich BORowików i członków rządu. No a co z przelotem ptaków nad drogami? Przecież taki jastrząb albo orzeł może porwać taką limuzynę albo urwać jej dach.

1113


Lena ~Lena (Gość)20.02.2017 13:43

Popieram posła PiS bo jachałam rowerem to mnie pan by rozjechał że słuchawkami w uszach był bardzo uśmiechnięty

61


Komentatorka Komentatorkaranga20.02.2017 14:23

Największe zagrożenie dla innych to stwarzają politycy PiSu samą swoją obecnością. A z resztą, udowodnili ostatnio, że wcale nie trzeba mieć słuchawek w uszach, by rozbijać samochody za miliony i obwiniać za to wszystkich dookoła.

114


cyklista ~cyklista (Gość)20.02.2017 15:46

jestem za

22


Prawdziwy Polak ~Prawdziwy Polak (Gość)20.02.2017 18:10

Popieram wszystko co wymyśli pis, każdy zakaz i nakaz, łącznie z zakazem jedzenia warzyw i sikania pod wiatr oraz aby na każdej rogatce stał Policjant!

14


licencjat ~licencjat (Gość)20.02.2017 18:19

Jestem za.Gimbaza notorycznie wchodzi z biegu na przejście nawet bez spojrzenia.Biebiera pewnie słuchają puste makówki.

30


pt ~pt (Gość)20.02.2017 18:29

Sklave nadal chla wodę z kaloryfera.Tyle że zardzewiałą.

21


D&D ~D&D (Gość)20.02.2017 18:30

jestem za

51


jaki ~jaki (Gość)20.02.2017 14:47

pedałowanie bez muzyki ? ???????

51


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat