Dyskusje
metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)11.01.2018 15:42

Wkrótce zniknie, przejazd jest modernizowany i będzie w pełni automatyczny. Zresztą to sprawa do PKP PLK, a nie do PKP S.A.

31


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)11.01.2018 15:08

A czy slums dróżnika na Morycy też przy okazji zyska nowy wymiar? Chyba że jest to już zabytek i konserwator zabytków położy łapę to sprawa nie do przeskoczenia.

110


termit ~termit (Gość)11.01.2018 15:55

Dworzec PKP Piotrków Trybunalskim i konia z rzędem temu kto w czasie 30 minut zarejestruje 100 osób na nim. W Moszczenicy są same perony i w zupełności wystarczają. Nawet nie ma malutkiej na kilka osób wiaty i jest dobrze. O rozkładzie jazdy pociągów to można zapomnieć, jest jak w ZSRR poczekaj kiedyś pociąg przyjedzie.

40


termit ~termit (Gość)11.01.2018 15:57

Dworzec PKP Piotrków Trybunalskim i konia z rzędem temu kto w czasie 30 minut zarejestruje 100 osób na nim. W Moszczenicy są same perony i w zupełności wystarczają. Nawet nie ma malutkiej na kilka osób wiaty i jest dobrze. O rozkładzie jazdy pociągów to można zapomnieć, jest jak w ZSRR poczekaj kiedyś pociąg przyjedzie..

40


gratRR ~gratRR (Gość)11.01.2018 16:14

"Dworzec" w Gorzkowicach i Wilkoszewicach?!! To, że nazwa programu brzmi: "Program Inwestycji Dworcowych" to nie znaczy, że dotyczy tylko dworców. Dotyczy również małych stacji kolejowych, które dworcami nie są. Nie jestem ani kolejarzem, ani językoznawcą ale myślę, że tym budyneczkom i peronom do dworców daleko... . Trochę wstyd dla piszącego.

60


gość ~gość (Gość)11.01.2018 16:45

Polityka pkp najpierw zamykac ,kiedy jeszcze byl w miare duzy ruch a potem remontowac i stawiac od nowa , tylko zadjamy sb pytanie dla kogo te dworce ? Bo z Wilkoszewic to duzo osob nie jezdzi , takie to troche za pozno wszystko , jak zawsze nie zrozumiale i troche bezpodstawne ...no ale beda nowe i niby nie ma co narzekac

41


wojtas86 ~wojtas86 (Gość)11.01.2018 18:11

Ciag dalszy wyrobow czekoladopodobnych.
Nowoczesna elektroniczna tablica odjazdu na zewnatrz budynu dworca PT,tylko brak oczywiscie informacji z ktorego peronu jest odjazd,w srodku nie ma info na gornych tablicach,kolejka w kasie,wiec nie zapytasz i minute przed wjazdem pociagu na dworzec nie wyrazny belkot z megafonu i biegiem z walizka do slowackiego na kladke i na drugi peron,a na koniec dobija cie konduktor i mowi ze trzeba byc wczesniej na dworcu.

40


gratRR ~gratRR (Gość)11.01.2018 21:16

Taka sprawa mnie nurtuje, zastanawialiście się czemu kolej jest odpowiedzialna za nawierzchnię na przejazdach i w ogóle za bezpieczeństwo na przejazdach...? Przecież na logikę, szyny na przejazdach są proste, to nie pociąg podskakuje na przejazdach... i w końcu przecież to uczestnikom jezdni bardziej zależy na "niespotkaniu się" ze składem kolejowym, tzn wiadomo kto częściej wychodzi cało z takiego "spotkania". Tak się tylko zastanawiam. Wiadomo, że najlepiej byłoby, żeby każdy przejazd był strzeżony i z zaporami. Ale to kosztuje.
A jakby tak właściciele dróg (miasta, gminy, zarządy dróg) zechcieli połączyć siły (i środki) z koleją w tym przedsięwzięciu... .

60


gosc1 ~gosc1 (Gość)11.01.2018 16:23

Juz przejazd na Słowackiego i Roosevelta zmodernizowali. Pierwszy tragedia, przy drugim remont starcza na miesiąc. Po co to w ogóle robić?

81


gość ~gość (Gość)12.01.2018 16:25

Elektroniczny odstraszacz gołębi dzieła!!tylko na gołębie wiejskie a nie miejskie, które to naturalnego wroga jakim jest Jastrząb, bądź, sokół Nigdy Nie Widziały z przyczyn oczywistych, ptaki te nie żyją w mieście, ale Osioł z PLK który podjął decyzję o takim odstraszacz pewnie o tym nie wiedział co z pewnością nie dziwi.

12


Nowy komentarz

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc