metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
J. ~J. (Gość)18.07.2017 22:47

Wyrzucać za drzwi! A swoją drogą :dobra zmiana" powinna się takimi zająć, ale... obawiam się, że taki akwizytor może mieć problemy, ale jeśli np. jednocześnie jest działaczem KOD-u, albo chodzi na kontrmiesięcznice, czy też dzisiaj był protestować przeciwko faktycznej likwidacji SN... Ale... Piotrkowianie to w większości pisowcy i może uważają, że KOD, opozycja i np. gender, to są prawdziwe plagi, a nie tam jacyś oszuści...

01


debile ~debile (Gość)18.07.2017 17:32

Mnie tez taki pan odwiedził..kazałam mu jeszcze raz wysłać listem poleconym..informację o deklaracji gdzie chcę należeć..Pan się skosił..do dziś nic nie dotarło :)

00


Gimbaza ~Gimbaza (Gość)18.07.2017 15:03

Ja tam podpisałam,skoro będzie tańszy to po co przepłacać.

27


julietta ~julietta (Gość)18.07.2017 14:02

Nie mają sumienia. Najczęściej naciągają starsze osoby, które liczą się z każdym groszem...

20


gość ~gość (Gość)18.07.2017 11:50

Dokładnie tak samo robią ci z polsatu sprzedając internet. Chodzą po domach jacyś ukraincy ledwo mówiący po polsku i naciągają na podpisanie umowy z polsatem.

41


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat