metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)18.07.2017 11:50

Dokładnie tak samo robią ci z polsatu sprzedając internet. Chodzą po domach jacyś ukraincy ledwo mówiący po polsku i naciągają na podpisanie umowy z polsatem.

41


julietta ~julietta (Gość)18.07.2017 14:02

Nie mają sumienia. Najczęściej naciągają starsze osoby, które liczą się z każdym groszem...

20


Gimbaza ~Gimbaza (Gość)18.07.2017 15:03

Ja tam podpisałam,skoro będzie tańszy to po co przepłacać.

27


debile ~debile (Gość)18.07.2017 17:32

Mnie tez taki pan odwiedził..kazałam mu jeszcze raz wysłać listem poleconym..informację o deklaracji gdzie chcę należeć..Pan się skosił..do dziś nic nie dotarło :)

00


J. ~J. (Gość)18.07.2017 22:47

Wyrzucać za drzwi! A swoją drogą :dobra zmiana" powinna się takimi zająć, ale... obawiam się, że taki akwizytor może mieć problemy, ale jeśli np. jednocześnie jest działaczem KOD-u, albo chodzi na kontrmiesięcznice, czy też dzisiaj był protestować przeciwko faktycznej likwidacji SN... Ale... Piotrkowianie to w większości pisowcy i może uważają, że KOD, opozycja i np. gender, to są prawdziwe plagi, a nie tam jacyś oszuści...

01


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat