metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
sulja ~sulja (Gość)08.07.2018 14:22

To jest zwykły cyrk. Zarówno gmina jak i powiat mają w ustawie zapisane zadania własne ochrona zdrowia. To albo zlikwidować powiaty i niech gmina się tym zajmie jak należy. To samo z drogami , Robią na raty odcinek Przygłów Koło i Koło Piotrków. Masakra.Widać ,że idą wybory i zaczęło się wzajemne kąsanie. PS Ciekawe , kto robił ten remont , chyba jakaś spółka z Bydgoszczy , ale pod przychodnią stały jakieś auta tylko na EPI............podobno radnego budowlańca czy coś .

110


gość ~gość (Gość)10.07.2018 20:39

A skąd pani z solarium lekarza weźmie? Przecież w piotrkowskich przychodniach za całkiem dużą kasę same spady przyjmują...

10


czubek ~czubek (Gość)09.07.2018 21:45

mam przeczucie, że po dzisiejszej sesji w mieście będzie luksus w opiece medycznej

10


alien ~alien (Gość)09.07.2018 11:37

Sprawa prosta po pierwsze kto odbierał zakończenie remontu a może jeszcze nie odbierano.
Jaki był powód tak fatalnego wykonania remontu i czy coś stało na przeszkodzie w jego przeprowadzeniu
Znając realia tej gminy to okaże się że sprawa ma drugie dno.
Po prostu trzeba wyjaśniać jeśli już rozlano mleko, ponadto czy wypłacono wykonawcy za remont i kto był faktycznym wykonawcą .

80


jasio ~jasio (Gość)09.07.2018 14:24

Znowu Sulejów - bida z nyndzą.

40


ja ~ja (Gość)08.07.2018 22:38

a gdzie są nasi radni POWIATOWI nic nie mają do powiedzenia w tej sprawie jest
im to obojętne.

100


gość ~gość (Gość)08.07.2018 21:53

To sie nadaje do programu Interwencja . Takie szopki to tylko w gminie Sulejow. Istna patologia.

80


alina ~alina (Gość)08.07.2018 16:18

Widziałam meble, które były złożone przed budynkiem. To wyposażenie z 1946 r. Są oznaczone tą datą. Takie meble chciała dyrektorka nam wstawić. Dzięki panu Czerwińskiemu, który zaalarmował burmistrza było w ogóle co wstawić do przychodni.

30


Miśka ~Miśka (Gość)08.07.2018 16:11

Nekompetencja w zorganizowaniu pracy tego ośrodka jest porażająca. I nie zaczęła się po remoncie. Bowiem już przed nim lekarz bywał tam czasami. Pozorna przychodnia. Dobre słowo. A swoją drogą to w takim brudzie przyjmować pacjentów? Czy żeby zasłużyć na lekarza od pani dyrektor trzeba sobie najpierw posprzątać?

80


gość ~gość (Gość)08.07.2018 15:10

Remont robiła gmina to chyba logiczne ze fuszerka ich sprawa
Wszystko zreszta w naszej gminie tak robią. Czas na zmiany burmistrzu

74


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat