metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ewi ~ewi (Gość)22.02.2017 20:11

Super parobasy ( nauczyciele) pójdą na magazyny .Brawo PIS.

12


igor r ~igor r (Gość)22.02.2017 20:21

Co to za ZNP jak nie broni nauczycieli Pani prezes sie wstrzymała od głosu a od poborów też

50


Kasztelańska ~Kasztelańska (Gość)22.02.2017 20:34

Żenada w wykonaniu radnych z pisu. Na czym oni się znają ? W wyborach damy wam czerwoną kartkę ! A panie radny Kozłowski mieszkańcy Kasztelańskiej nie darują panu że głosowaliście przeciw zmianie budżetu ( pieniądze te miały iść na remont Kasztelańskiej). W wyborach pana rozliczymy za to , bo to pański okręg wyborczy.

22


Sp 3 ~Sp 3 (Gość)22.02.2017 20:48

Radni pisu, przecież to wasi koledzy w Sejmie głosują te wszystkie " dobre zmiany " i ustawy (szkolnictwo, służba zdrowia, lex szyszko). Idzcie do swoich posłów i to ich krytykujcie . Prezydent Chojniak tu nie zawinił. On musi dostosować się do durnych ustaw pisowskich.

22


Autor ~Autor (Gość)22.02.2017 20:51

Widze , że radny z pisu jest bardzo aktywny w dodawaniu komentarzy. Na sesji był głośny i tutaj też daje upust swojemu tępemu myśleniu

12


Piterr ~Piterr (Gość)22.02.2017 17:44

IV LO burdel tam straszny śmierdzi z szatni stęchlizną i w ogóle syf straszny tam jest do tego dochodzą jeszcze niedorozwinięci nauczyciele np. pan od historii. Do tego jeszcze same patologiczne karki w koszulkach łks nie polecam nikomu tej szkoły!

71


Jarek ~Jarek (Gość)22.02.2017 21:14

Panowie każą, słudzy muszą.

10


Pozdrawiam ~Pozdrawiam (Gość)22.02.2017 21:21

Nie jestem nauczycielem ale trochę coś wiem na ten temat:
- użeraj się jeden i z drugim z bachorami które myślą że wypuścili je z klatki
- brak podstawowych nawyków typu dzień dobry, dziękuję, naprawdę to co słyszę czasami z ust dzieciaków to jest porażką... Ale porażką wychowaczą rodziców:)))
- karta nauczyciela, ok zebranie ustalane przez nauczycieli tylko w ramach pracy, np o 12, zapraszam kto przyjdzie???
- wycieczki darmowe??, ja z tego co znam to środowisko, przy takim obecnie zachowaniu i kulturze tych bachorów, bo niestety inaczej nie można ich nazwać, to myślę że tylko przez obowiązek zorganizowania takich wycieczek, muszą one być.
Zapraszam anonimowo rodziców na taki wyjazd, np. do teatru... Zapadlibyście się pod ziemię że wstydu...za wasze "pociechy".
- nie mam określać kwoty wynagrodzenia, nie śmiałbym niżej wyceniać pracę nauczyciela, tak jak niektóre osoby mają za złe wynagrodzenia górników... Może chcą się chociaż na jeden dzień zamienić...
Do myślenia i pisania używajcie trochę wyobraźni i doświadczenia, a nie tylko płytkie emocje.
Żenada

41


S.P14 ~S.P14 (Gość)22.02.2017 19:22

Kto wymyślił Szkołę Podstawową nr10 w Szkole Tysiąclatce od zawsze CZTERNASTCE. Powinna zostać S.P 14
Brak poszanowania historii 😱

182


PiS ~PiS (Gość)22.02.2017 21:52

Czemu my wogole z opozycja rozmawiamy.wydane pieniądze zmarnowany czas i jałowe rozmowy z PO SLD czy innym badziewie.naród wybrał i rząd robi co zapowiedział a inni niech podpisują listy biorą kasę i niech siedzą do następnych wynorow

13


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat