metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Witek ~Witek (Gość)25.07.2017 16:59

Niemiec to odwieczny wróg Polski wiec z w żadnym wypadku tam do pracy . Dziwię się ,że Polki nie mają za grosz szacunku dla siebie i szwabią byle mieć lepiej się . Niemcy za rok lub pięć to już kalifat islamski będzie więc pora granice kraju zamknąć

1012


Marek144 ~Marek144 (Gość)03.07.2019 11:46

Opłaca się pracowac w Niemczech taka prawda. Jak jeździłem za pośrednictwem Humanusa do pracy to naprawdę można było dobrze zarobić. Teraz budowaliśmy dom, więc musiałem być na miejscu ale gdyby była taka możliwość to chciałbym znów się przejść do ich biura, żeby ogarnęli mi jakąś robotkę.

11


MichaelAngello ~MichaelAngello (Gość)06.02.2020 11:53

Jak ktoś się zastanawia, czy opłaca się pracować w Niemczech, to niech przestanie. Opłaca się i to bardzo. Jak uda się wyjechać z dobrą agencją (ja jeżdżę z https://premium-work.pl/) to miesięcznie można odłożyć kupę kasy. Sam w miesiącu ODKŁADAM około 3,5 tys. zł, mam zamiar zarobić na wkład własny. Chociaż właściwie coraz częściej jednak zastanawiam się czy po prosu tutaj nie zostać.

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat