metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
yato ~yato (Gość)07.02.2018 21:24

Może AUTOBUSY piotrkowskie nie są powiązane na sznurki, ale drzwi w nich, kierowcy zamykają blokując od środka na KIJE od szczotek. Inaczej drzwi otwierają się podczas jazdy. Kilkakrotnie jechałem takim, wsiadając przednimi drzwiami.

20


gość ~gość (Gość)07.02.2018 22:00

A może by tak busy zlikwidować całkowicie przecież one są w gorszym stanie jak mzk a jak kopca

43


gość ~gość (Gość)07.02.2018 20:34

A czy w innych przywołanych miastach również jeździ tyle busów? Mam wrażenie że najpierw trzeba by to uporządkować. Podziękować busiarzom i tym w mieście i tym na liniach podmiejskich. Wprowadzić więcej kursów MZK i postarać się o duża ilość nowych autobusów. MZK zawsze przegra z busami które podjadą na minutę przed MZK na przystanek. Więc duża tu rola urzędu miasta.

48


hdk ~hdk (Gość)07.02.2018 16:14

Nie dosyc że jezdzimy złomami to podobno MPK chce zabrac darmowe przejazdy dla zasłużonych dawców krwi 1 stopnia ? Czy to prawda ?

40


salem ~salem (Gość)07.02.2018 15:28

Radny Przemysław Winiarski jest w koalicji rządzącej Razem dla Prezydenta i narzeka. Przecież ma możliwość działania więc pośrednio jest odpowiedzialny za stan MZK.

100


gość ~gość (Gość)08.02.2018 08:58

Witam.Drodzy panstwo w Radomsku jeżdżące autobusy po mieście to jest dopiero kupa złomu.Jeżdżą one strasznie brudne w środku sprzątają je chyba raz w roku. Zastanawia mnie kto w ogóle dopuszcza je do ruchu który diagnosta jest tak odważny.

05


gość ~gość (Gość)08.02.2018 10:21

Ja od pon do pt jeżdżę mzk do szkoły i jak puszczą te najmniejsze to jest taki tłok
A do tego są opóźnienia

31


gość ~gość (Gość)08.02.2018 10:32

Połowa tych tomaszowskich autobusów nie jeździ tylko czeka aż tamte jeżdżące się popsuja. Dlatego ze napraw dokonuje zewnętrzny serwis. Niepotrzebny wydatek. Dobrze ze po Piotrkowie jeżdżą solidne diesle i ze panowie mechanicy nie stracili pracy.

19


gość ~gość (Gość)07.02.2018 14:05

Żebyście wiedzieli ile ten koleś bierze pensji,to by wam buty pospadały!!!

171


wiem co nie co ~wiem co nie co (Gość)08.02.2018 07:47

Zwracam uwagę że prezes Stankowski podlega radzie nadzorczej w której skład wchodzą:
Piotr Grabowski - PIS
Zbigniew Włodarczyk - Razem dla (Kukiz)
Radosław Pastuszko - ?
Zatem oprócz Stankowskiego i Chojniaka odpowiedzialność za stan piotrkowskiej komunikacji publicznej ponoszą Grabowski (PiS) i Włodarczyk (Chojniak & Kukiz)!!!

122


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat