metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
były_mieszkaniec ~były_mieszkaniec (Gość)07.02.2018 07:42

Wystarczy przestać kupować tylko struchlałe MANy - ja tego nie rozumiem, czy to jest jakiś "układ" z serwisem czy mechanicy MZK innych marek nie potrafią naprawiać ? W cenie tego 14-letniego MANa można kupić również używane np.: Volvo z serii 7000, które jest niskopodłogowe, napędzane silnikiem na CNG i spełnia Euro 5, ma klimatyzację i jest "o niebo" nowocześniejsze od MANów. Ja wiem, że to nie jest jeszcze sukces ale byłby to krok w dobrą stronę.

193


gość ~gość (Gość)07.02.2018 08:40

Ludzie z Was się śmieją przez łzy, a wy będziecie płakać jesienią.

151


gość ~gość (Gość)07.02.2018 08:48

"przez 10 lat nie było sytuacji, żeby autobus nie wykonał zadania przewozowego"
Bulszit. Nie pamietam czy w styczniu czy jeszcze w grudniu na krańcówke podjechał autobus. Najpierw miał problemy by podjechać na przystanek. Pozniej silnik jakos dziwnie pracował az kierowca oświadczył ze nigdzie nie pojedziemy bo autobus sie popsuł ale przyjedzie zastepczy. W koncu spóźniłem sie do pracy ca. 20-30 min. Czy ten autobus który został sie na przystanku wykonał zadanie przewozowe? Nie sądzę.

122


gość ~gość (Gość)07.02.2018 08:05

35 autobusów po 2 miliony to jest 70 milionów a bzdurna mediateka 50 milionów dobrze ze miasto wie co dla ludzi i środowiska jest najważniejsze

234


czystyPiotrkowianin ~czystyPiotrkowianin (Gość)07.02.2018 08:54

Jutro mam samolot wylatuje i nie wiem czy tu wrócę jeśli tak to w odwiedziny może coś się zmieni przez ten czas w naszym mieście i będzie lepiej z komunikacją miejską i nie tylko zycze powodzenie w ralizacji dobrych planów

82


Witek ~Witek (Gość)07.02.2018 08:02

Nie ma gospodarza w mieście od lat a skutki wszyscy widzą każdego dnia dlatego tak mamy w mieście jak widać

192


gość ~gość (Gość)07.02.2018 08:59

Po co tylu tych nierobów tam siedzi???Jakie oni generują koszty a jakie zyski????

143


Jeszcze tu kiedyś powrócę ~Jeszcze tu kiedyś powrócę (Gość)07.02.2018 09:10

Czemu nie kupić jeszcze starszych??? Będzie jeszcze taniej!!! A co Stankowski w ogóle robi że jest taki zapracowany??? Co zrobił Chojniak żeby pozyskać dotację na zakup nowych??? Plebs i ciemny kościelny lud musi jezdzić zabytkami. W końcu jeden pan na osiołku jezdził i tez było dobrze!!!

134


Za będzie Mediateka... ~Za będzie Mediateka... (Gość)07.02.2018 09:19

... za 40 mln. A spaliny powdychamy za darmo.

111


tak ~tak (Gość)07.02.2018 09:19

Słyszałem na mieście, że teraz mają kupować autobusy takie już dojrzałe 18+.

92


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat