metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ares1 ~ares1 (Gość)01.07.2013 14:13

"Geodeta" napisał(a):
Czy można nazwać ulice ulicą skoro nie spełnia wymogów?


W sumie tak z małą korektą : Wąskiego Jana Kochanowskiego :)))

00


ET ~ET (Gość)01.07.2013 14:15

widać że ta uliczka całkowicie zapomniana jest przez urząd miasta. ciekawe jakby to bylo gdyby mieszkancy zapomnieli o podatkach;)

00


ann ~ann (Gość)01.07.2013 14:18

"BLEKI" napisał(a):
W średniowieczu nie mieli takich problemów


na Kochanowskiego czas się zatrzymał ;) co widać zresztą pod wieloma względami..

00


Gienek od gołębi ~Gienek od gołębi (Gość)01.07.2013 15:01

"FOX" napisał(a):
JAKA TO ULICA ! OD 40 LAT zaułek pijaków i i patologi RYNECZKOWEJ- SMRÓD BRUD I UBÓSTWO - melina i chołota która żyje na opiece społecznej - chce mieć salony- PRZECZ Z RYNECZKOWĄ ZAROAZĄ


Licz się ze słowami słomiany pajacu!

00


ann ~ann (Gość)01.07.2013 15:05

"FOX" napisał(a):
JAKA TO ULICA ! OD 40 LAT zaułek pijaków i i patologi RYNECZKOWEJ- SMRÓD BRUD I UBÓSTWO - melina i chołota która żyje na opiece społecznej - chce mieć salony- PRZECZ Z RYNECZKOWĄ ZAROAZĄ


Zastanów się człowieku, co piszesz. Tam, tak jak wszędzie mieszkają różni ludzie!! Równie dobrze o tobie można powiedzieć HOŁOTA - zważywszy na twój komentarz. A do tego analfabeta

00


ares1 ~ares1 (Gość)01.07.2013 15:17

"FOX" napisał(a):
JAKA TO ULICA ! OD 40 LAT zaułek pijaków i i patologi RYNECZKOWEJ- SMRÓD BRUD I UBÓSTWO - melina i chołota która żyje na opiece społecznej - chce mieć salony- PRZECZ Z RYNECZKOWĄ ZAROAZĄ


Zawsze nurtowały mnie takie osoby które maja za nic innych i wszystkich sypią do jednego wora!A Ty kim jesteś gdzie mieszkasz że masz prawo mówić tak o innych?!

00


ET ~ET (Gość)01.07.2013 15:23

"ares1" napisał(a):
kim jesteś gdzie mieszkasz że masz prawo mówić tak o innych?!


to pewnie klakier UM ;)

00


Good Night Left Side Good Night Left Sideranga01.07.2013 16:00

Fox się rozbujał jak EPI pod Biedronką na Wolborskiej

00


Gienek od gołębi ~Gienek od gołębi (Gość)01.07.2013 16:40

"Good-Night-Left-Side" napisał(a):
Fox się rozbujał jak EPI pod Biedronką na Wolborskiej


Niestety pewnie gorzka prawda!

00


Reksio ~Reksio (Gość)01.07.2013 19:25

A ja mam pytanie.Czy w związku z artykułem i komentarzem ze strony UM w/w Urząd Miasta podejmie jakieś działania czy tylko udzielił komentarza?!

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat