metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Redaktor Maj ~Redaktor Maj (Gość)30.06.2013 08:56

Cytuję:
Aby móc ją wykonać należałoby wprowadzić zadanie do Wieloletniej Prognozy Finansowej oraz zabezpieczyć pieniądze na ten cel – mówi Jarosław Bąkowicz z Biura Prasowego Urzędu Miasta.


Rozumiem, że zamknięty koncert Zbigniewa Wodeckiego też był wprowadzony do Wieloletniej Prognozy Finansowej.

10


ares1 ~ares1 (Gość)30.06.2013 09:39

Jak Pan Bąkowicz jest taki mądry to proponuję w razie jakiejkolwiek interwencji służb ratoniczych rachunek wystawić na niego.Zobaczymy czy wtedy będzie taki mądry!Ech Ci smutni urzędnicy!

Komentarz był edytowany przez autora: 30.06.2013 09:49

10


Szalony kefir ~Szalony kefir (Gość)30.06.2013 09:52

"Redaktor-Maj" napisał(a):
Rozumiem, że zamknięty koncert Zbigniewa Wodeckiego też był wprowadzony do Wieloletniej Prognozy Finansowej.


Tam się bawiła piotrkowska elyta a tu co maja do drogi?Szkoda że radny Pęcina tam nie mieszka.Nie dość że ciasno to by jeszcze fotoradar zamontował.

10


broda ~broda (Gość)30.06.2013 10:48

Wszystko zmniejszamy i zwężamy. Idzie druga Japonia

10


karioka ~karioka (Gość)30.06.2013 11:23

Pana Bąkowicza rzecznikowania koniec już się zbliża. Odwołamy Chojniaka nie będzie Bąkowicza.

10


ares1 ~ares1 (Gość)30.06.2013 11:32

Ciekaw jestem czy radny Dziemdziora coś załatwi w temacie?!

10


zzz ~zzz (Gość)30.06.2013 11:34

"Redaktor-Maj" napisał(a):
Rozumiem, że zamknięty koncert Zbigniewa Wodeckiego też był wprowadzony do Wieloletniej Prognozy Finansowej.

no przeciez to oczywiste :)

10


Szalony kefir ~Szalony kefir (Gość)30.06.2013 12:33

"karioka" napisał(a):
Pana Bąkowicza rzecznikowania koniec już się zbliża. Odwołamy Chojniaka nie będzie Bąkowicza.


Oby jak najprędzej!Rządy tego Pana doprowadzą do wymazania PT z listy miast a wpisania w listę miejscowości!

10


ann ~ann (Gość)30.06.2013 12:45

Mam przyjemność mieszkać przy tej ulicy. Stan nawierzchni woła o pomstę do nieba, a jeśli trafi się kierowca z większym autem ale mniej zdolny, to już ma pietra przy wjeździe albo zupełnie rezygnuje (np. kierowcy z firmy Juko) Mam tylko nadzieję, że nigdy nie dojdzie tu do żadnego pożaru, bo ciekawe, jak wtedy będą się tłumaczyć włodarze miasta, że pożaru w "wieloletniej prognozie" nie było?

10


Strażak ~Strażak (Gość)30.06.2013 13:09

Mam pytanie może ktoś mnie oświeci!Skoro mieszkańcy twierdzą że nie wjedzie tam samochód straży w razie pożaru to kto w takim razie będzie odpowiadał za taki dojazd?Mieszkańcy?Bo nie bardzo to rozumiem.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat