metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)17.10.2017 11:16

Pamiętacie ciołki jak PiS przed wyborami obiecywał im podwyżki i buntował do strajków za rządów PO

117


Jeszcze tu kiedyś powrócę ~Jeszcze tu kiedyś powrócę (Gość)17.10.2017 11:24

Jednym słowem robią się szwadrony śmierci w białych kitlach!!!

66


Witek ~Witek (Gość)17.10.2017 13:52

Te protesty są inspirowane przez opozycje . W szpitalu pracować nie chcą ale w prywatnym gabinecie tak wiec pora zmienić prawo tak jeśli nie chcesz pracować w publicznej służbie zdrowia to zakaz prywatnej praktyki i zaraz wróci normalność. Na przykładzie mojej rodziny mogę powiedzieć ,że przydatność neurologów jest żadna bo oni sami nie wiedzą do jakiego specjalisty ma chodzić pacjent

611


gość ~gość (Gość)17.10.2017 16:52

Ludzie, po co wam w ogóle lekarze? Nie lepiej do pieca na trzy zdrowaśki, a potem do trumny? I ZUS byłby zadowolony....

60


gość ~gość (Gość)17.10.2017 16:54

Oni nie będą mieli takich jaj, jak kardiolodzy z Roosevelta. Albo chociażby rezydenci. Postraszą, postraszą, wrócą do pracy.

31


łukasz MoszczenicA ~łukasz MoszczenicA (Gość)17.10.2017 14:23

do czego to doszło by lekarze i rezydenci stawiali warunki Państwu Polskiemu czyli nam obywatelom i płatnikom Vat to my ich utrzymujemy wiec trochę pokory znam kilku lekarzy którzy jak zaczną za bardzo truć to trzeba upublicznić na zdjęciach ich majątek a nie przyjmują w szpitalu prywatnie do tego i korzystają w tym samym czasie ze sprzętu państwowego mam nagranego takiego miglanca z rakowskiej i rozważam z tym iść do prokuratury i polecam wszystkim pacjentom by tych pseudo lekarzy bardziej kontrolować przez nas samych

89


gość ~gość (Gość)17.10.2017 10:02

Tym lekarzom to sie ostatnio w dyńkach przewraca.

179


Strzelający ~Strzelający (Gość)17.10.2017 10:28

Pokaż lekarzu co masz w garażu.

149


Felek ~Felek (Gość)17.10.2017 11:03

Jestem przekonany, że te strajki i inne rodzaje protestów są sterowane. Gdzie przysięga Hipokratesa? Dzisiaj społeczeństwo jest świadome. Przestańcie z kontraktami. Jedynym rozwiązaniem jest praca na pełen etat - od 8 do 16. I niech dyrektor szpitala, przez swoje służby to sprawdza. A jeśli to nie odpowiada lekarzom ( z pełnym szacunkiem) niech zmienią zawód.

79


gość ~gość (Gość)17.10.2017 22:42

Lekarze powinni więcej zarabiać,a co niech mają ale za to zlikwidować prywatne gabinety. Na fundusz się czeka miesiącami a prywatnie z marszu. Jak to jest?

30


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat