Dyskusje
metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Witek ~Witek (Gość)11.01.2018 09:28

A wszystko po to by doić kasę od ciemnoty bo żaden test nic nie jest w stanie określić a jak by tak było jak się wmawia to kierowcy zawodowi nie powinni powodować żadnych wypadków a to oni najwięcej demolki urządzają na drogach wiec jak dla mnie to zbędny wydatek a sam papierek jest nic nie wart i zbędny wydatek . Ja kiedy prawko robiłem takich głupot nie było nie miałem czasu godzin wyjeździć i na teorie chodzić bo pracowałem na 1.5 etatu a wszystkie kategorie zdałem za pierwszym podejściem gdyż już wcześniej jeździłem autami po drogach to samo z wózkami wszelkiego rodzaju. Są ludzie którzy jada autem nie słuchają radia pasażer nie może się odezwać ja tego problemu nie mam mogę rozmawiać słuchać muzyki czy odebrać tel . nie odwraca to mojej uwagi od drogi po której jadę. Testy wymyślono po to by pewna grupa kosiła kasę za nic. Często tak jest przyjadę po załadunek i sam sobie ładuje widząc ,ze pracownik firmy ma problemy by trafić z paletą do naczepy

51

ds ~ds (Gość)11.01.2018 10:27

te testy to pic na wode, naciskac zapalajace sie swiatelka czy dopasowywać jakies liczby..normalnie te testy to chyba sprawdzić czy jestes malpa czy czlowiekiem

60

gość ~gość (Gość)11.01.2018 12:28

Takiej pani psycholog to dalbym sie testowac codziennie

01

gość ~gość (Gość)11.01.2018 16:48

W tym kraju co jakiś czas debile Za biurka wymyślają mnastepne problemy pracujew Holandi jako kierowca nikt nie pyta o badania podpisany kontrakt i do pracy a na. Widlaki. Psychotesty csmiechu wartep

11

Rysiek na WIGRY 3 ~Rysiek na WIGRY 3 (Gość)12.01.2018 21:16

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Niedługo to psychotesty będą potrzebne na 'toczkę' albo 'szczotkę".
Moim zdaniem to trochę przesada, u nas w kraju musi być tona papieru na wszystko.Cały czas trzeba komplikować życie i przepisy i tylko kasa kasa kasa, ale hmmmm może w parlamencie, politykom przydały by się takie psychotesty, jakieś 'specjalne' psychotesty, bo niektóre ustawy i pomysły są niedorzeczne (skromnie ujmując).

00

Nowy komentarz

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc