metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
deimien ~deimien (Gość)14.05.2017 19:08

Jak czytam niektóre komentarze to mnie szlak trafia, pracują jak każdy z nas, jak pracodawca płaci mało, to czas ją zmienić , jak wyjedziecie na zachód to udajecie Niemców, Anglików zero polskiego jezyka ,robi tak co drugi zawistny naród , jeszcze nam daleko z kulturą

25


Zatpoid ~Zatpoid (Gość)14.05.2017 20:17

Przykre to,ale niech Pani Ludmiła sie nie poddaje.Szkoda,że są takie problemy z nostryfikacją dyplomów.przecież gorzej niż u nas tam nie uczą.

26


onn ~onn (Gość)14.05.2017 20:22

Ci ludzie szukają spokoju dla siebie i swoich rodzin, chcą wychować dzieci bez obawy że jakiś pocisk może im wpaść do mieszkania !!! Bliżej nam do Ukraińców niż do np: Syryjczyków .....

53


ech ~ech (Gość)14.05.2017 21:14

"Jak to się stało, że z wyższym wykształceniem trafiła pani do magazynów, gdzie zajmuje się pani kompletowaniem palet z towarami?" czy dziennikarzyna jest z po czy z N? panie wiele polaków tam ma studia wyższe skończone, bo po niektórych studiach żeby dostać prace trzeba mieć "plecy"

64


telefoniik telefoniikranga14.05.2017 13:51

Panie Jaroławie - zrobił Pan niedźwiedzią przysługę tej Pani. Myślał Pan o konsekwencjach takiego artykułu? Czy myślał Pan o swojej odpowiedzialności? Przecież wszyscy w pracy tej pani będą ją teraz wytykać palcami i śmiać się z niej po kątach "wielka pani weterynarz". Nie zna Pan złej natury człowieka? Na dziennikarstwie nie było socjologii, psychologii i innych nauk o zachowaniach człowieka??? Intencje dobre, wykonanie - bardzo niestosowne.
Poza tym - ja też mam papier czegoś tam i wątpię bym mógł wykonywać swój zawód legalnie w innym kraju. Po prostu - nasze szkolnictwo (jak i po wschodniej stronie mapy Europy) jest słabe/niskie i DLATEGO WŁAŚNIE POTRZEBNE SĄ NOSTRYFIKACJE. Gdyby! Ta pani ZROBIŁA NOSTRYFIKACJĘ i nie mogła znaleźć pracy - OK, temat na artykuł. Ale jezeli w świetle przepisów wykonywać swojego zawodu w PL no to nie może i nie ma co nad tym płakać i trzeba się nostryfikować. A jeżeli ta pani nie chce/nie potrafi etc to znaczy że jest to jej problem i PRÓŻNIACTWO.
To jest tak samo jak ja bym pojechał do innego kraju z dyplomem lekarskim, uprawnieniami SEP czy czymkolwiek innym. Jestem w innym kraju i muszę się stosować do takiego prawa.
Dla mnie - bezsensowny artykuł pod względem technicznym. Nawet za słabe na codzienną publicystykę małego miasta.
Chciał Pan pomóc - A) nie wyszło, B) zrobił Pan niedźwiedzią przysługę C) no ale o co chodzi? nie ma papierów, nie ma uprawnień to i nie ma pracy

88


mol molranga14.05.2017 22:21

Czytając komentarze uważam, że autor osiągnął to co chciał.

31


serwer ~serwer (Gość)14.05.2017 10:00

Powodzenia życzę tej pani! Rozwalają mnie komentarze typu "Ukraińcy zabierają nam pracę" - oni u nas pracują tam, gdzie Polacy coraz częściej nie chcą, np. właśnie w magazynach. Pogadajcie z jakimiś kierownikami z magazynów, gdyby nie Ukraińcy brakowałoby rąk do pracy. Miliony Polaków na Zachodzie spełniają taką samą rolę - no ale to oczywiście jest w porządku.

177


asd ~asd (Gość)14.05.2017 23:02

Fajna Kobieta,szacunek dla Niej. Kiedyś Polacy też emigrowali za chlebem. Podziwiam ludzi, którzy zostawili swòj kraj.

61


colo ~colo (Gość)15.05.2017 08:13

W normalnej Polsce pracowała jako nauczycielka, natomiast teraz pracuje w sklepie jako ekspedientka. JEST POSTĘP.

30


LUQ LUQranga15.05.2017 02:51

QWA odpi.... się od nich ja sam pracuję z nimi chłopak co ze mną pracuje robił jako ochroniarz i miał 300 zł na miesiąc a tu zarabia 10 razy tyle. A jeśli wam śmierdzi za uczciwą pracę 3000 na rękę to jedźcie na Ukrainę i zarabiajcie 300 zł na miesiąc

98


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat