metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Mariola ~Mariola (Gość)10.01.2017 20:41

Sprzęt to niech sobie kupi państwo bo to ono jest od tego.Tylko ode mnie ze składek sciągneło ponad 3tyś rocznie.Byłam raz u lekarza i zapłaciłam sto zł bo oczywiście na nfz trzeba pół roku czekać.A jak jeszcze ktoś tu wyskakuje z tekstem o jakimś podpisaniu papierka o niekorzystaniu ze sprzętu wośp to już ręce opadają.Niechce tego sprzętu.Płacę regularnie na państwowy sprzęt co miesiąc.Kto chce i czuje potrzebę niech wrzuca.Ja nie zamierzam.

20


mietek ~mietek (Gość)10.01.2017 20:41

może będzie ten placek z moszczenicy co tak najwięcej ma zawszę do powiedzenia tu na epiotrkow

00


nie wychodzę w niedziele z domu ~nie wychodzę w niedziele z domu (Gość)10.01.2017 19:50

I komu teraz wrzucić?Pewien ksiądz sobie zażyczył że w każdą niedziele na ofiarę min 5zł a po kolędzie stówkę.I żeby był kierowca od domu do domu bo nie będzie marzł.Na każdym kroku ktoś coś chce.

00


yhh ~yhh (Gość)10.01.2017 14:18

I już prawicowo - kościółkowi ujadają. A WOŚP co roku rekordy bije i tak będzie do końca świata i o jeden dzień dłużej! Jak kto ma ochotę niech daje na rydzykowe dzieła

31


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat