metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
yhh ~yhh (Gość)10.01.2017 14:18

I już prawicowo - kościółkowi ujadają. A WOŚP co roku rekordy bije i tak będzie do końca świata i o jeden dzień dłużej! Jak kto ma ochotę niech daje na rydzykowe dzieła

31


nie wychodzę w niedziele z domu ~nie wychodzę w niedziele z domu (Gość)10.01.2017 19:50

I komu teraz wrzucić?Pewien ksiądz sobie zażyczył że w każdą niedziele na ofiarę min 5zł a po kolędzie stówkę.I żeby był kierowca od domu do domu bo nie będzie marzł.Na każdym kroku ktoś coś chce.

00


mietek ~mietek (Gość)10.01.2017 20:41

może będzie ten placek z moszczenicy co tak najwięcej ma zawszę do powiedzenia tu na epiotrkow

00


Mariola ~Mariola (Gość)10.01.2017 20:41

Sprzęt to niech sobie kupi państwo bo to ono jest od tego.Tylko ode mnie ze składek sciągneło ponad 3tyś rocznie.Byłam raz u lekarza i zapłaciłam sto zł bo oczywiście na nfz trzeba pół roku czekać.A jak jeszcze ktoś tu wyskakuje z tekstem o jakimś podpisaniu papierka o niekorzystaniu ze sprzętu wośp to już ręce opadają.Niechce tego sprzętu.Płacę regularnie na państwowy sprzęt co miesiąc.Kto chce i czuje potrzebę niech wrzuca.Ja nie zamierzam.

20


jozin ~jozin (Gość)09.01.2017 16:18

A Piotrków cicho siedzi bo Chojniak?

33


Edek ~Edek (Gość)09.01.2017 19:04

Ciekawy jestem kiedy rozliczą Owsiaka ? Grajcie dajcie i zbierajcie i Owsiakowi kase nabijajcie - on też WAS ładnie NABIJA. Żal mi tylko tych cieci co biegają z puszkami żeby mieć wyższą ocene ze sprawowania.

1212


osp Rozprza ~osp Rozprza (Gość)09.01.2017 19:44

Niech ci co plują na orkiestrę upublicznią się i napiszą oświadczenie że nie będą korzystać oraz ich dzieci ze sprzętu Wosp.I tyle.proste.myślę że tak .pozdrawiamy druhów z Moszczenicy.

1210


inny ~inny (Gość)10.01.2017 14:36

Jak Pan Owsiak będzie robił to "darmo" i marzł na mrozie jak te dzieci-wolontariusze, to wówczas będę dawał na orkiestrę. Proszę zobaczyć ile zarabiają Owsiakowie na orkiestrze.

11


dawca ~dawca (Gość)10.01.2017 12:23

Daję na Caritas i daję na WOŚP, bo mam taką potrzebę w przeciwieństwie do tych nawiedzonych politycznie i światopoglądowo co plują na wszystko i na wszystkich, którzy inaczej widzą świat jak oni.

60


Hihi ~Hihi (Gość)10.01.2017 11:56

Luzik licytuj ten fotel. Będziesz mógł przez jeden dzień dowieść swoich racji. Może wysłuchają i może zostawią Cię na nim na stałe. A, i Owsiakowi trochę skapnie

20


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat