metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
zyx ~zyx (Gość)22.02.2017 16:44

Ale mi udogodnienie za moje pieniądze. Mało że trzeba płacic za przyłącze to póżniej jeszcze wysokie koszty przesyłu gazu. Nawet jeśli z niego nie korzystasz to za przesył musisz płacić!!! Lepiej kupić butle i płacisz jedynie za sam gaz, a nie na całą administrację gazowi.

51


ciekawski ~ciekawski (Gość)22.02.2017 22:17

Mnie ciekawi jedno... Kiedy heniek wychodzi z puchy bo nie ma kto porządku zrobić tam na Moszczenicy był heniek to przynajmniej chamstwo sie nie panoszyło bo zaraz porządek robił z nimi.

10


Zajcer ~Zajcer (Gość)22.02.2017 14:25

Brawo panie Wójcie .W reszcie gmina ma prawdziwego gospodarza

44


sklave sklaveranga22.02.2017 14:53

Do ~od urodzenia dumny z pochodzenia (Gość)
Jak sie mota kuchane Kosowiaki

Cytuję:
Mieszkańcy Kosowa na czele z sołtysem nie pozostawią tego obojętnie.


Wiem! Wiem! Byłem kiedyś przed wiekami u Was na zabawie. Pamiętam jak komendant wszedł na scenę zabrał mikrofon soliście i ogłosił: Nasze sie tłuką łobce łodstumpa. Zanim zaskoczyłem o co chodzi to do dziś czuję żebra jak ma się na zmianę pogody. Zliczyłem kilka sztachet zanim dotarłem do przejazdu. A listonosz nadal z drabiną do Kosowa zajeżdża. Memy na http://sklave.manifo.com/foto-szopka

Komentarz był edytowany przez autora: 22.02.2017 14:56

20


sklave sklaveranga22.02.2017 11:01

Wreszcie Trójmiasto będzie miało gaz. Sołtys dopiero dumny jak paw będzie chodził po Kosowie. Przehandlował remizę, kosiarkę rotacyjną, betoniarkę do bigosu, zlikwidował PEWEKS, że nie wspomnę o tej trąbie zrobionej z szyi łabędzia, którego uprowadzono z Alejnego.
Teraz sołtys będzie gazował ….wieś. Wreszcie po tylu latach Kosów przed Moszczenicą. Oby tylko później kurka Kosowiaki nie zakręcali bo to okrutnie mściwy i zawzięty naród
Memy na http://sklave.manifo.com/foto-szopka

41


gość ~gość (Gość)08.03.2017 07:42

Dziwne, że wszystkie inwestycje w pierwszej kolejności robione są w okolicznych wsiach nie w Moszczenicy. To nie przypadek że gazociąg pierwsze będą mieć Jarosty nie Moszczenica, bo tam mieszka wójt.W Kosowie nowa droga, a dalej ta sama droga idąca Moszczenicą nie zrobiona. To samo z drogą gminną idącą przez Gajkowice. W Moszczenicy ta sama droga nie zrobiona. To kuriozum że najbardziej zaludnioną część gminy i stolicę gminy omijają inwestycje drogowe teraz gazociąg. Z Moszczenicy i Woli idą największe pieniądze z podatków, a tu brak inwestycji gminnych. Na 300 miszkańców Jarost wybudowano szkołę za 12 milionów. Szkoła mogła powstać w Srocku.

10


gość ~gość (Gość)10.03.2017 11:34

Najważniejsze żeby pierwszy etap gazociągu powstał w Jarostach. Drugi etap budowy gazociągu, w Moszczenicy to jakaś niesprecyzowana fantazja. Przy takiej infrastrukturze- nowa szkoła, droga, perspektywa gazociągu, teren podmiejski to o ile wzrosła cena działek, w Jarostach? Może w związku z gazociągiem Radni niech załatwią kasę z Unii, bo władze gminy Moszczenica rzadko to robiły. Pozdrawiam Mieszkańców Gminy Moszczenica.

00


gość ~gość (Gość)10.03.2017 14:32

Najważniejsze żeby pierwszy etap gazociągu powstał w Jarostach. Drugi etap budowy gazociągu, w Moszczenicy to jakaś niesprecyzowana fantazja. Przy takiej infrastrukturze- nowa szkoła, droga, perspektywa gazociągu, teren podmiejski to o ile wzrosła cena działek, w Jarostach? Może w związku z gazociągiem Radni niech załatwią kasę z Unii, bo władze gminy Moszczenica rzadko to robiły. Pozdrawiam Mieszkańców Gminy Moszczenica.

20


gość ~gość (Gość)10.03.2017 09:12

Pan Wójt i Radni zadbali o modernizacje najmniejszej wsi Jarosty. Szkoła za 12 milionów,[ powinna powstać w większym Srocku, bo okolica duża i zaludniona z potrzebami oświaty]. Teraz następne miliony z podatków na pierwszy etap gazociągu w Jarostach.W Moszczenicy, Kosowska, droga gminna nie zrobiona,Dworcowa droga gminna nie zrobiona, co ciekawe są to te same drogi które zostały wybudowane, w Kosowie do przejazdu kolejowego, Rękoraj, Gajkowice nowa droga też do przejazdu kolejowego, za przejazdem na terenie Moszczenica, przedłużenie tej same drogi-stan dróg dziura na dziurze. Mam pytanie do radnych, dlaczego takie milionowe dotacje idą na malutką wieś Jarosty. Mamy większy np Podolin, Gościmowice, Sierosław i zero modernizacji. 'Gratuluję' radnym z Moszczenicy że z budżetu gminy poszło tyle kasy na malutką wieś Jarosty, a nie doprowadziliście nawet do modernizacji Kosowskiej i Dworcowej.Przypominam, że mieszkańcy Moszczenicy i Woli Moszczenickiej płacą największą kasę do budżetu gminy.

10


Witek ~Witek (Gość)22.02.2017 11:21

Mam rodzinę i znajomych w Moszczenicy i wątpię by się z takiej wiadomości ucieszyli bo kto z mieszkańców wyłoży po kilka tysięcy na plany linię i do tego kosztowne przyłącza więc tych co znam są przeciwni tej budowie .Tu pewnie chodzi o Nowalijkę głównie bo wątpię by mieszkańcy Kosowa byli chętni na tak droga inwestycje do której obowiązkowo muszą dołożyć i kogo na to stać bo jeśli nawet to kiedy się to zwróci a do tego gaz ziemny to tykająca bomba nigdy nie znasz dnia ani godziny i do tego za drogi jest na kieszeń Kowalskiego by nim ogrzewać dom. Do Nowalijki pociągną i na tym się skończy zobaczycie to samo u nas było dużo szumu na palny zebrali kasę i jak podano ile każdego to będzie kosztować sama nitka bez przyłącza do domu to każdy powiedział nie a magistralę mamy tuz obok naszej miejscowości .Tylko budowa stacji redukcyjnej przebiła by cenę samej linii wiec o czym mowa i skończy się tak samo jak u nas

11


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat