metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ala12 ~ala12 (Gość)12.01.2017 13:20

A ja mam pytanie , czy ktoś orientuje się ilu pracowników "prasowych" jest w starostwie i jaki jest zakres obowiązków tych pracowników ?

90


mieszkaniec PT ~mieszkaniec PT (Gość)12.01.2017 15:20

Najpierw proszę o uporządkowanie danych geodezyjnych, tak aby były one nie do podważenia i zgadzały się ze stanem faktycznym (nie z widzimisię urzędników lub z zapisami przed kilkudziesięciu lat, które to z reguły były na potęgę fałszowane na korzyść tego kto więcej dał; przypomnę że wiele płotów, ale też budynków od komuny stoi z pogwałceniem własności bo tak urzędnik PTK uznał).

71


Witek ~Witek (Gość)12.01.2017 12:21

Znowu wyrzucanie kasy w błoto gdyż wystarczająco dużo bałaganu Starostwo narobiło ostatnio jak i wcześniej i publikować będa nieprawdziwe dane które nie pokrywają się z rzeczywistością na gruncie jak i w dokumentach mieszkańców powiatu .Może by tak miejsca pracy utworzyć za ta kasę a nie po znajomości zlecać zadania bo żeby taką fuchę dostać trzeba mieć układy w urzędzie tak jak to się działo wcześniej na przykładzie rzekomej modernizacji przeprowadzonej przez Starostwo i teraz dopiero bałaganu narobiono i jak ktoś kiedy spojrzy na mapę nie połapie się i będzie trzeba odkręcać wszystko przed sądem. Ale jak zwykle za szkody wyrządzone przez urzędników zapłaci Kowalski

71


Urzednik ~Urzednik (Gość)12.01.2017 22:17

Prezes Ty też tam pracujesz. W Starostwie urzędnicy nawet zmieniają na polecenie użytkowników obiektów a co geodeci kreski na polecenie nie przesuną. Chyba naiwny jesteś tam się nie takie przekręty robi.

60


Ryś ~Ryś (Gość)13.01.2017 20:41

Nie ufam urzędnikom Starostwo jest tutaj przykładem które lubi prowadzić sprawy w nieskończoność brak profesjonalizmu oszuści

50


 Xenn ~ Xenn (Gość)14.01.2017 22:04

Piotrkowskim starostwem to powinny zająć się jakiś służby ... I zrobić tak wjazd jak parę lat temu w Starachowicach z politykami SLD. .. błagam, kumotersto i brak profesjonalizmu... ktoś zna zasady zatrudniania tam. ..

50


Witek ~Witek (Gość)22.01.2017 16:13

Do Prezes:
Jak to mówią uderz w stół a nożyce się odezwą.Nie urzędnicy mierzą i widać nic nie zrozumiałeś chodzi mi o to ,że zlecenia na usługi dostają geodeci z naruszeniem prawa o zamówieniach publicznych czyli kumoterstwo i układy i mam jeden konkretny przykład którym prokurator się zajmie w swoim czasie. Twierdzisz ,ze geodeci to tacy fahofcy to też CI mogę pokazać dokumenty gdzie taki jeden biegły brał udział w sprawie oparł się na pierwszej sprawie do której mapkę robił a kiedy doszło do drugiej sprawy podparł się ta pierwszą tyle ,że w tym czasie wiele się zmieniło powierzchnia działki akty własności i niczego nie sprawdził a do tego opierał się na pierwszym dokumencie i poświadczał nieprawdę przed sądem.Widać był taki biegły nie mający zielonego pojęcia o swojej robocie i tacy nieudacznicy biegłymi zostają.Urzędnicy i geodeci bałagan potrafią robić w dokumentacji a po latach cyrki wychodzą a ludzie muszą po sądach chodzić a n ikt za bałagan osobiście nie odpowiada i pora to zmienić .Ze swoją sprawą zwrócę sie do mediów i ministra Sprawiedliwości i mam na to stosowne dokumenty.Ja dobrze znam lpokalne urzędy co robiły wcześniej a na przykładzie mojej gminy wiem ,że są układy lokalna sitwa która nie wygodne sprawy blokuje posługując sie kłamstwem.Pora by urzędnik za błędy majątkiem odpowiadał to się skończą układy

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat