Dyskusje
metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ala12 ~ala12 (Gość)12.01.2017 13:20

A ja mam pytanie , czy ktoś orientuje się ilu pracowników "prasowych" jest w starostwie i jaki jest zakres obowiązków tych pracowników ?

80


mieszkaniec PT ~mieszkaniec PT (Gość)12.01.2017 15:20

Najpierw proszę o uporządkowanie danych geodezyjnych, tak aby były one nie do podważenia i zgadzały się ze stanem faktycznym (nie z widzimisię urzędników lub z zapisami przed kilkudziesięciu lat, które to z reguły były na potęgę fałszowane na korzyść tego kto więcej dał; przypomnę że wiele płotów, ale też budynków od komuny stoi z pogwałceniem własności bo tak urzędnik PTK uznał).

61


Witek ~Witek (Gość)12.01.2017 12:21

Znowu wyrzucanie kasy w błoto gdyż wystarczająco dużo bałaganu Starostwo narobiło ostatnio jak i wcześniej i publikować będa nieprawdziwe dane które nie pokrywają się z rzeczywistością na gruncie jak i w dokumentach mieszkańców powiatu .Może by tak miejsca pracy utworzyć za ta kasę a nie po znajomości zlecać zadania bo żeby taką fuchę dostać trzeba mieć układy w urzędzie tak jak to się działo wcześniej na przykładzie rzekomej modernizacji przeprowadzonej przez Starostwo i teraz dopiero bałaganu narobiono i jak ktoś kiedy spojrzy na mapę nie połapie się i będzie trzeba odkręcać wszystko przed sądem. Ale jak zwykle za szkody wyrządzone przez urzędników zapłaci Kowalski

61


Urzednik ~Urzednik (Gość)12.01.2017 22:17

Prezes Ty też tam pracujesz. W Starostwie urzędnicy nawet zmieniają na polecenie użytkowników obiektów a co geodeci kreski na polecenie nie przesuną. Chyba naiwny jesteś tam się nie takie przekręty robi.

50


Ryś ~Ryś (Gość)13.01.2017 20:41

Nie ufam urzędnikom Starostwo jest tutaj przykładem które lubi prowadzić sprawy w nieskończoność brak profesjonalizmu oszuści

40


 Xenn ~ Xenn (Gość)14.01.2017 22:04

Piotrkowskim starostwem to powinny zająć się jakiś służby ... I zrobić tak wjazd jak parę lat temu w Starachowicach z politykami SLD. .. błagam, kumotersto i brak profesjonalizmu... ktoś zna zasady zatrudniania tam. ..

40


Nowy komentarz

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc