metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Piotr.Covianin Piotr.Covianinranga02.02.2017 09:05

Szanowni obrońcy przemysłowych hodowli. Prowadzenie tradycyjnego gospodarstwa rolnego a prowadzenie przemysłowego chowu to dwie różne sprawy, różnica jest taka jak by zamienić warsztat ślusarski na hutę. Ponad to prawie 100% właścicieli chlewni nie przestrzega przepisów dotyczących ochrony środowiska. wg mnie tego typu obiekty powinny być budowane tak jak wiatraki min 2 km. od zabudowań. Sprowadzane z zachodu prosiaki( genetyczne mutanty) hodowane w takich warunkach nie mają nic wspólnego z tradycyjną polska wieprzowiną. Sa to zwyczajne fabryki mięsa. Niech p. rolnicy nie czarują ,że chodzi o produkcje dobrej jakości polskiego mięsa, chodzi o wasze zyski kosztem jakości życia mieszaków.

194


Mariya Fnookievichz ~Mariya Fnookievichz (Gość)02.02.2017 10:25

Smejda to leszczon i niech spada z tymi swoimi... wymądrza się a nic nie robi konkretnego by świniarni która jest kością niezgody pomiędzy klanem Smejdów a Jarosów nie było. A Mirek Smejda skąd weźmie świnki do swojej masarni?

23


DAMA Z WOLBORZA ~DAMA Z WOLBORZA (Gość)02.02.2017 10:02

Brano dla Pana Krystiana Smejdy wreszcie niech Pan Burmistrz zacznie inwestować i promować inną gałąź gospodarki np. Sadownictwo anie tylko świnki biedne zwierzaczki. Panie Krystianie popieram Pana dosyć tego kłamstwa

63


ja ~ja (Gość)02.02.2017 09:07

chlewnia ma być i koniec a co w Piotrkowie ma powstać ,

46


xyz ~xyz (Gość)02.02.2017 08:26

W całym wolborzu będzie je*alo jak wiaterek zawieje :)

84


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat