metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Luśnia ~Luśnia (Gość)22.02.2017 15:00

Problem trapi mnie niemały,
Co ma Chojniak do Cubały?
Tyle samo - prawda taka -
Co Cubała do Chojniaka.
A, to ludzie wiedzą wszędy,
Przekłada się na urzędy.

00


Katia ~Katia (Gość)22.02.2017 15:25

A od kiedy oddział pediatryczny znajdował się w szpitalu przy ul. Roosevelta, chyba petycja powinna trafić do wojewódzkiego Szpitala tam gdzie ZAWSZE był oddział pediatryczny. Widzę że ktoś przy okazji zamieszania wokół przychodni i szpitala próbuje wybić się do wyborów samorządowych

21


gosc ~gosc (Gość)22.02.2017 16:01

Utworzenie pediatrii w szpitalu powiatowym wynika ze zobowiązań powiatu która jest wynikiem restrukturyzacji obu szpitali stronami w tej umowie był szpital na Rakowskiej którym zarządza Marszałek i szpital powiatowy którym zarządza starosta te dwie jednostki uczestniczyły we wspomnianej restrukturyzacji prezydent Piotrkowa nie jest w tej sprawie stroną więc nie wypisujcie bzdur

21


polityk ~polityk (Gość)22.02.2017 16:17

Ilu to dyrektorów lub tzw.pseudodyrektrów (czyli osób zatrudnionych jako pełnomocnicy) ma ten szpital na Rooswelta ;policzmy razem, bo może się mylę : główna dyrektor - p. Eliza z banku na Słowackiego, z-ca dyrektora specjalista neurologii (takiego profilu ten szpital nie ma) ; pełnomocnik p. Tamila i jeszcze pełnomocnik d/s pediatrii ; pewno są jeszcze inni, o który nie wiem. Czy to ma jakiś sens oprócz nabijania kasy "swojej administracji" ; przecież płacąc tym dyrektorom i innej maści "specjalistom"nie już pieniędzy na biały personel. Najsensowniej byłoby rozwiązać ten szpital i połączyć go ze szpitalem na Rakowskiej - przyjmując tylko bały personel i dziękując z pracę pozostałym.

71


Dasta ~Dasta (Gość)22.02.2017 16:27

Ty polityk do roboty się weź uczciwej a nie tu się wybielać. Pewnie z PO jesteś hihi

04


Prawdziwy Polak ~Prawdziwy Polak (Gość)22.02.2017 17:11

~Dasta (Gość) a tu nie o peło,a służbie zdrowia, jak możesz uczciwym ludziom spojrzeć w oczy, ty poddany Panów z pisu , czyli chłopki nie mają głosu bez pozwolenia( feudalizm)- http://www.rp.pl/Prawo-i-Sprawiedliwosc/170229690-Jaroslaw-Kaczynski-w-sejmowej-debacie-Jestesmy-panami.html

20


Xxx ~Xxx (Gość)22.02.2017 18:46

Dajta pisowi czas to pediatria będzie a nie Apelować jak wiadomo ze zrobią

11


Apelacja. ~Apelacja. (Gość)22.02.2017 18:55

Jestem za tą inicjatywą...mam dzieci i brak pediatrii w Piotrkowie jest dla mnie poważnym tematem.

13


pisikonik ~pisikonik (Gość)22.02.2017 13:17

Zielone szwadrony na barykady hejtu :-) . Ma być pediatra? To mieszkańcy proszą o jasny przekazy. Kiedy? dokładna data. Czekamy na jasny przekaz, a nie odpowiedzi wymijające

24


Pracownik ~Pracownik (Gość)22.02.2017 19:56

pełnomocnicy,koordynatorzy i inni na pseudostanowiskach to nie wszystkie powołane przez p.Tamille wymienione osoby.Jest ich znacznie wiecej a w jakim celu to nikt nie wie ani nie widzi.Jednym słowem jakby prywatny folwark.Szkoda,ze nie mają pojęcia o zarządzaniu w ochronie zdrowia.Gdzie jest jakikolwiek nadzór!

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat