metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Edek ~Edek (Gość)08.03.2017 21:16

Szkoda że ten portal jest tak bardzo stronniczy. Pisze że osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność - dlaczego blokujecie komentarze???

52


Surykatka ~Surykatka (Gość)08.03.2017 21:27

Jakiś chłopaczek w okularkach i reszta to oddział geriatryczny domagający się jakichś dziwnych postulatów normalnie ręce opadają.

46


gość ~gość (Gość)08.03.2017 19:52

Na tej manifestacji same babcie,o co im chodzi. Żadna z nich już nie urodzi,gdzie są młode dziewczyny nie widać ich.

1613


Byłem widziałem ~Byłem widziałem (Gość)08.03.2017 21:42

Kilkaset osób. Ktoś tu ma delikatny problem z szacowaniem ;)

42


BekaZFeministek ~BekaZFeministek (Gość)08.03.2017 20:26

Tak jak niektórzy się śmieją z Korwina, że jego wyborcy dopiero gimnazjum kończą, tak tutaj też można się śmiać tyle że w drugą stronę. Średnia wieku przynajmniej 55 lat. Kabaret.
Na szczęście te osoby reprezentują jakąś marginalną część społeczeństwa. ;)

2716


Obserwer ~Obserwer (Gość)08.03.2017 22:23

Zdjecie numer 11,,,co na to wszyscy katolicy ktorzy byli na tym show?

11


resortowy portalu ~resortowy portalu (Gość)08.03.2017 22:27

Kilkadzisiat osób oj kłamczuszki.

13


babka wredna ~babka wredna (Gość)08.03.2017 22:30

I pomysleć, że większość wypisujących te brednie na forum ma zony, dziewczyny, córki lub nawet wnuczki a każdy ma matkę. Pogratulować im synów, mężów, dziadków i chłopaków - którym marzy się postawienie domu, posadzenie domu i spłodzenie syna pod warunkiem, że kobieta będzie tam sprzatać, podlewać i wychowywać. Praktycznie każdy udaje, że nie wie o co chodzi bo kobiety powinny byc zadowolone z faktu, że mogą mężczyźnie usługiwac -prac, sprzatać, prasować itp. Tacy jesteście pewni, że wasze matki cieszyły się, że to robią często po normalnej pracy?czy wasze babcie cieszyły się, że zajmują się czesto dzien w dzien wnukami bez czasu na odpoczynek?To nie jest kwestia feminizmu i aborcji jak sobie tłumaczycie to kwestia braku szacunku dla kobiet i ich pracy.

113


assa ~assa (Gość)08.03.2017 22:25

Nie wiem skąd ci ludzie się biorą,nie wiem co oni biorą ale dlaczego już psują najmłodsze społeczeństwo?

1211


D&D ~D&D (Gość)08.03.2017 20:00

Ale co one chcą od Kościoła, nie chcą nie muszą chodzić, nie muszą przyjmować księdza, dzieci nie muszą chodzić na religię. Są osoby które tego chcą! Grupka nie zmieni tego czego chce większość...
Wkurza mnie to fałszywe obnoszenie się z religią, krzyczą że Kościół zły, nie chodzą na msze ale jak -przychodzi żeby dziecko ochrzcić, pochować kogoś, ślub wziąć albo przychodzą święta to wtedy stroją choinkę, dzielą się opłatkiem i składają sobie życzenia - ale oficjalnie niewierzący - śmiech na sali. Głupi ludzie dają się zmanipulować innym i idą jak te barany z tą manifestacją - ale jak do mikrofonu trzeba powiedzieć to wtedy brak argumentów... Śmiech na sali.

3017


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat