metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)15.03.2017 11:14

Te wpisy o,,staruszkasz;; na manifie to żenada. Byli tam i młodzi i starsi. Tym, którzy w sposób obrazliwy piszą o starszych chcę powiedzieć, czas leci szybko. TY TEZ BĘDZIESZ STARSZY I STARY, a Pan Leszek niech więcej czasu, poświęci swoim dzieciom spacer itp i niech wybór zostawi Kobietom. Każdy musi mieć wybór a nie narzucać swoją ideologię.

411


Spostrzegawczy ~Spostrzegawczy (Gość)15.03.2017 10:26

Same młódki:)

103


gość ~gość (Gość)15.03.2017 10:04

Te wpisy o,,staruszkasz;; na manifie to żenada. Byli tam i młodzi i starsi. Tym, którzy w sposób obrazliwy piszą o starszych chcę powiedzieć, czas leci szybko. TY TEZ BĘDZIESZ STARSZY I STARY, a Pan Leszek niech więcej czasu, poświęci swoim dzieciom spacer itp i niech wybór zostawi Kobietom. Każdy musi mieć wybór a nie narzucać swoją ideologię.

37


gość ~gość (Gość)15.03.2017 08:39

Te wpisy o,,staruszkasz;; na manifie to żenada. Byli tam i młodzi i starsi. Tym, którzy w sposób obrazliwy piszą o starszych chcę powiedzieć, czas leci szybko. TY TEZ BĘDZIESZ STARSZY I STARY, a Pan Leszek niech więcej czasu, poświęci swoim dzieciom spacer itp i niech wybór zostawi Kobietom. Każdy musi mieć wybór a nie narzucać swoją ideologię.

67


gosc ~gosc (Gość)13.03.2017 13:44

Marlena miała fajny biust, Aśka styl a Zośka coś co lubię

84


Zanzi ~Zanzi (Gość)13.03.2017 07:50

Po tych wszystkich wpisach widać, że ludzie wzajemnie się szanują ;) Brawo...

Komentarz był edytowany przez autora: 13.03.2017 07:51

52


www ~www (Gość)13.03.2017 07:37

Widze na dzieciach sama młodzież :):):)
zamiast łazić po mieście i się ośmieszać powinny już lepiej protestować że geriavit taki drogi
najbardziej jest mi żal tego pana na zdjęciu 4 ,, oprócz macicy mam mózg" tak sobie myślę co i w które miejsce mu się przesunęło

113


gość ~gość (Gość)09.03.2017 13:41

Tyle staruszek na proteście. Przeziębią się, zachorują a potem wszyscy będziemy pokrywać koszty ich leczenia i to jeszcze z budżetu nielubianego przez nich państwa

2312


Masakra ~Masakra (Gość)09.03.2017 15:59

Na litość boską! Ludzie, czy wy macie fasolki zamiast mózgów i myślenie nie jest waszą najmocniejszą stroną? Ja w życiu na widziałem takiego hejtu na portalach krajowych. Albo sobie jaja robicie, albo uczestniczyliście w programie dla osób wykluczonych cyfrowo 65+ o określonej linii światopoglądowej i dostaliście po laptopie od oceta. POLACTWO!. Waszym paliwem jest zawiść, nienawiść i żółć. Nie produkuję się, bo was nie da się już naprawić. The End.

1613


Mati Ali mendziarz ~Mati Ali mendziarz (Gość)09.03.2017 09:29

Spójrzmy obiektywnie.
Kandydatka na prezydenta p.Głowacka w pierwszym szeregu na manifestacji z hasłami antykościelnymi.A w maju sesję zdjeciowe przed kościołem podczas komuni synka . To w końcu jest za dekalogiem czy nie .

298


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat