metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
jimbim jimbimranga04.01.2018 17:26

w d.pach sie przewraca POwcom i KODowcom

149


gość ~gość (Gość)04.01.2018 13:11

,, ale PO juz, było i nie wróci więcej. ...."-Maryla.
Wczoraj 12 członków PO wystąpiło z partii. Rozum wrócił.

228


prawnik ze słowackiego ~prawnik ze słowackiego (Gość)04.01.2018 17:40

ja mam się świetnie w Polsce i nie widzę zagrożenia dla demokracji i dla mnie jest niezrozumiałe robić tego typu pikiety, rozumiem tych wszystkich którym coś pis zabrał znaczy ub-ą sb-ką i innym, dobrze że nastąpiła zmiana władzy w Polsce mam nadzieje że też rodzinne konotacje skończą się w sądzie w piotrkowie trybunalskim... 90 procent sądownictwa, oświaty i innych grup społecznych popiera zmianę ale mając posadę urzędniczą nikt z tym się nie afiszuje bojąc się powrotu do władzy PO czy nowoczesnej która może zwolnić.

166


łukasz moszczenica ~łukasz moszczenica (Gość)04.01.2018 17:18

no to zróbmy ogólnopolską akcję że demokracja ma się świetnie w polsce i wyślijmy zdjęcia ze wszystkich pikiet i manifestacji do brukseli to timbera z nikt kodu peło nowoczesnej nie rozgania i mogą pikietować do woli gdzie chcą ile chcą i pisać co chcą .... ;) wlaśnie wysłałem zdjęcie z piotrkowa i warszawy z ich manifestacji by w euro widzieli jaka u nas jest demokracja :)

103


Marzena ~Marzena (Gość)04.01.2018 18:32

Myślę że organizatorzy demokratycznie uzyskają pozwolenie na odpłatne ustawienie reklamuje i wniosą należne opłaty

62


nauczyciele z piotrkowa ~nauczyciele z piotrkowa (Gość)04.01.2018 17:11

ja bym zadał zasadnicze pytanie kto pozwolił umieścić tą lawetę z dyktą na zabytkowym rynku czy urząd miasta kolaboruje z totalną opozycją typu ulica zagranica kodziaki i sprzedawczyki z platformy nowoczesnej... już niedługo wybory i zrobimy wszystko by odsunąć tą obecną władzę od samorządowej michy panie prezydencie gdzie te miejsca pracy w piotrkowie tylko same markety i podwyżki za ciepłą wodę, za śmieci za garaże blaszane również

138


antek epi ~antek epi (Gość)04.01.2018 19:29

podoba mi się ta zmiana teraz jak wchodzę do urzędu czy gminy wszyscy ładnie stoją tacy mili grzeczni na paluszkach chodzą tylko szepcą do ucha a nie taka chamówa jak dawniej za peło teraz suweren wymaga jakości w pracy inaczej na budowe lub do erbedimu do łopatu mówię jak tylko ktoś ma jakiś problem może zmienić pracę i pytam się zawsze gdzie jest twój przełożony i wtedy zapada ta piękna grobowa cisza..................

78


Iwonkaa ~Iwonkaa (Gość)04.01.2018 16:41

Co za brzydka platforma,kiedys byl przedmiot w szkole ZPT,tam lepsze prace dzieci wykonywaly.

112


gość ~gość (Gość)04.01.2018 20:15

Opy pokazujecie prawdziwe menelstwo na ulicach calej Polski

21


gość ~gość (Gość)04.01.2018 19:15

Ten liść to powinna być mapa Polski a gąsienice to politycy platformy co okradali Polskę

249


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat